Gmc Car-Speed Firma Handlowo Usługowa

Kielce

Opinie o Gmc Car-Speed Firma Handlowo Usługowa

KUKI

CO TU GADAC. KRETACZ I OSZUST,TRZEBA KILKA OSOB SIE ZEBRAC I PODAC GO DO SADU I ZALOZYC SPRAWE KARNA. MOJ ADRES ANETAKUKI@INTERIA.PL

oszukana

Uwaga OSZUST.JA TEZ ZOSTALAM OSZUKANA PRZEZ TEGO GOSCIA.CZEKAM NA KABINE OD WRZESNIA I DO DZIS ANI KABINY ANI KASY A NAWET RZADNEGO KONTAKTU BO NIKT NIE ODBIERA NA E-MAILE TEZ NIE ODPISUJA. TRZYMAJCIE SIE OD NIEGO ZDALEKA.

Oszukana- poszkodowana

UWAGA!!! OSZUST .Na zakupiony towar trzeba czekac po kilka miesiecy. A jak juz dociera to okazuje sie byc nie taki ( stary , zniszczony , nie zgodny z opisem) Facet nie rozumie co to znaczy odmowa przyjęcia - rezygnacja - odstapienie od umowy . Usilnie próbuje wciskac bubel. Brak zwrotu pobranych nalezności . Kretacz, matacz,opryskliwy, wręcz hamski . Na dodatek ma zatrudniona chyba na etacie ... kobiete ,która za niego czaruje ludziom ze juz przelew poszedł bądz jutro idzie i tak wkoło . Uciekac i nagłasniac wszędzie gdzie możliwe o metodach postepowania Tego TYPA .oSZUKUJE NA POTĘGĘ. pOSZKODOWANYCH JEST BARDZO DUZO LUDZI .

Guru

Uwaga oszust !!!. Towar nie przychodził na budowę mimo prób uzyskania jakiejś konkretnej informacji nie dało się nic ustalić. Mało tego – facet był tak beszczelny, pewny siebie i cały czas grał na czas. Początkowo kilkukrotnie mówił proszę napisać meila itd. Oczywiście nie było żadnej odpowiedzi. W końcu dodzwoniłem się z innego numeru i poinformowałem go, że jeżeli nie otrzymamy w ciągu 3 dni zwrotu pieniędzy to zgłaszam sprawę na policje i do sądu. Na co facet odpowiedział, że nikt go sądem straszył nie będzie, ponieważ on zna swoje prawa i zgłasza sprawę do swojego działu prawnego. Jak grochem o ścianę – ja swoje on swoje. Zakupiłem kabiny w innej firmie i zakończyłem budowę. Na początku stycznia w godzinach wieczornych dzwonił kurier, że wiezie kabiny na budowę. Nas już na tej budowie nie było od 2 miesięcy więc odmówiłem przyjęcia towaru (wcześniej była rezygnacja pisemna). Zwrotu pieniędzy nadal nie było więc sprawa trafiała do sądu. W tej chwili czekamy na uprawomocnienie się wyroku a potem pewnie komornik ponieważ nie sądzę, że wpłacą z własnej woli. Może się mylę. Najgorsze jest to, że ta pseudofirma z tego co się dowiedziałem z komentarzy nadal działa i nabija ludzi w butelkę.

Zostaw opinię o Gmc Car-Speed Firma Handlowo Usługowa - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gmc Car-Speed Firma Handlowo Usługowa