K & R Klima Ryszard Kąkol

Rumia

Opinie o K & R Klima Ryszard Kąkol

Andrew

Właściciel (usunięte przez administratora) jest kłamliwym i wyrachowanym draniem, który nie wypłaca pieniedzy pracowniom tylko obecuje że jutro, pojutrze wypłaci - oczywiście bez skutku. Tchórz,który nie odbiera telefonów od byłych pracowników a firmowe pieniądzę dziwnym trafem znikają. Zasłania się ciągle że wszystkiemu winni są pracownicy. Załosny cham który nie ma cywilnej odwagi ! Odradzam każdemu! nie ładujcie się w to szambo

aaa

Oszust i kłamca !

Zostaw opinię o K & R Klima Ryszard Kąkol - Rumia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie K & R Klima Ryszard Kąkol