Nowy sącz

Opinie o P.P.H.U. Passa S.C. Produkcja Galanterii Skórzanej Sławomir Ławczys Sławomir Połeć

Ania

Witam jako klienta mogę potwierdzić jakości na najwyższym poziomie piękne torebki że ciężko się zdecydować na jedną sztukę :-) i dlatego mam już kilka Polecam P.S. przy ostatnim zakupie dowiedziałam się że firma nazywa się teraz Metozzi

Renata

Pracowałam w tej firmie ale zajmuje sie teraz dziecmi mogę powiedziec ze super ludzie ,duzo pracy .....Polecam .

Zostaw opinię o P.P.H.U. Passa S.C. Produkcja Galanterii Skórzanej Sławomir Ławczys Sławomir Połeć - Nowy sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. Passa S.C. Produkcja Galanterii Skórzanej Sławomir Ławczys Sławomir Połeć