PowerEvents - Kompleksowa Organizacja Imprez

Wrocław

PowerEvents - Kompleksowa Organizacja Imprez

Opinie o PowerEvents - Kompleksowa Organizacja Imprez

Natalia

Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości obsługi oraz nietuzinkowych pomysłach, to zdecydowanie polecam współpracę z właśnie tą agencją!

Nizedowolona

Jeśli oczekujesz szacunku i partnerstwa od pracodawcy, to niestety nie otrzymasz tego od szefa firmy Power Events . Tam szef wie wszystko najlepiej, i stwarza pozory partnerstwa, przypisując sobie pomysły, zasługi itp.... To jedna z tych firm, która zabierze Ci czas, entuzjazm, poświęcenie, wyssie jak najwięcej się da, a w zamian najniższa krajowa + kiepska premia, naciski, presja, i znamiona mobbingu. Duża rotacja pracowników - to zawsze źle świadczy o pracodawcy.

Zostaw opinię o PowerEvents - Kompleksowa Organizacja Imprez - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PowerEvents - Kompleksowa Organizacja Imprez