Agencja Reklamowa Multiradio Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Agencja Reklamowa Multiradio Sp. z o.o.

A. Sobczyńska

Złodzieje i oszuści !!! Nie płaca za towar. Omijajcie ich z daleka.

anna.mucha

Zamawiają towar i nie płacą, już są zgłoszeni w Krajowym Rejestrze Długów. ! UWAŻAJCIE NA NICH !

Jolanta

Pracowałam w tej firmie ponad 3 lata i odeszłam ze względu na zmiane miejsca zamieszkania. Powiem tak-praca ciekawa i bardzo duży zakres samodzielności aby wykazać się kreatywnością.Dlatego osoby które nie wykazują takich cech raczej niech tam nie startują.Rzadko firma zatrudnia osoby z "ulicy",ja dostałem sie tam ze stażu w ramach akcji "Pulsu Biznesu". Płace średnie ale jest dużo bonusów i innych atrakcji.Szef...zyskuje przy bliższym poznaniu.W sumie wszystko łacznie z atmosferą w pracy jest o.k. ale nie ma miejsca dla migających sie od pracy bo to mała firma i wszystko widac.Preferują pracę zespołową ale każdy jest szefem swego projektu.

Zostaw opinię o Agencja Reklamowa Multiradio Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Reklamowa Multiradio Sp. z o.o.