Polonez S.C. Restauracja

Tychy

Opinie o Polonez S.C. Restauracja

Pawel

Masz racje [usunięte przez admina] a popierwsze nie wypłacają kasy na czas a właściciele[usunięte przez admina]i nie polecam tam pracować i unikajcie terz jako klijenci tego przybytku.

xxx

to jakiś żart , popracuj tam rok to zobaczysz że to[usunięte przez admina] za gówniane pieniądze, 0 premi ,wymagaja od wszystkich niewiadomo czego , robisz za trzech , nie mówiąc o kulturze szefostwa w ogóle to absurd że w tej knajpie ktokolwiek pracuje za tak marne pieniądze...

Zostaw opinię o Polonez S.C. Restauracja - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polonez S.C. Restauracja