Sójka Karol Usługi Hydrauliczne

Pabianice

Opinie o Sójka Karol Usługi Hydrauliczne

Ahmed III

pracodawca i pracownik to ojciec i syn ,hahah

bremu

Jeśli o samą firmę chodzi to moja ocena jest raczej na pozytywną. Ale jeśli chcesz pracować w tej firmie to nie polecam, ponieważ byłem świadkiem jak zakładali u mnie gaz, pracodawca który to ma najprawdopodobniej jednego pracownika (nie wnikałem w szczegóły), zostawia go na cały dzień i sobie gdzieś jedzie (też nie wnikałem). Pracownik nie wiem ale koło 30 paru lat, szczuplutki, uwijał się w pracy jak tylko mógł, nawet chyba nic nie jadł, bo powiedział że "nie ma czasu". Po przyjeździe po południu pracodawcy, usłyszałem niechcący mowę do pracownika że "mało zrobione", "coś źle zrobione" ogólnie rzecz ujmując widać że lubi wyżywać się na pracowniku. Nie będę wnikał ale to jest kawał(usunięte przez administratora) i nie polecam zatrudnienia się u niego ponieważ jako szef firmy nie powinien w ten sposób postępować.

Zostaw opinię o Sójka Karol Usługi Hydrauliczne - Pabianice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sójka Karol Usługi Hydrauliczne