Opinie o Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych I Robót Ziemnych Wodrex Leszek Jaworski w Białystok

counter
1 1 12 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 63 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych I Robót Ziemnych Wodrex Leszek Jaworski w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Paulina Nowy wpis

@zenek a to słaba płaca w tej firmie tak?

Pytanie Nowy wpis

Jakie są mocne strony pracodawcy Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych I Robót Ziemnych Wodrex Leszek Jaworski?

Zenek Nowy wpis
@Pytanie

Mocną stroną prezesa jest za to jak najwięcej zrobisz, jak najmniej zapłacić. A jak płaci to się ręce trzęsą żeby za dużo nie dać.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych I Robót Ziemnych Wodrex Leszek Jaworski?

Suwak
@Pytanie

W tej firmie nie ma żadnego kierownictwa. Polecenia wydaje na zmiane albo szef albo jego syn i oba polecania potrafią być sprzeczne mimo że dotyczą tego samego zagadnienia na budowie. Firmę tworzą robole bo wszystko jest na ich głowie. Od realizacji projeku przez montarz, po szkice i dokumentacje

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Nowy

Ludzie któży pracują w tej firmie, jak najbardziej wporządku,fachowcy bardzo solidni. Nie można tego powiedzieć o szefostwie tej firmy. Bardzo zadufani, widzą czubek własnego nosa nic po za tym. Ludzie któży pracują, zarazem tworzą tą firmę są talraktowani jak bydło. Wiem to z autopsji bo tam pracowałem.

Blady

Firma godna polecenia, pracownicy bardzo uprzejmi i solidni, wywiązujacy się w 100% ze swych obowiązków.

Babka
@Blady

Ludzie tak szkoda że szef złodziei

Wiecie czy Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych I Robót Ziemnych Wodrex Leszek Jaworski udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Łysy
@Pytanie

Za poręczeniem majątkowym napewno????

Jak wygląda praca w siedzibie firmy Wodrex Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych Leszek Jaworski? Opowiedz nam o tym na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych I Robót Ziemnych Wodrex Leszek Jaworski - Białystok

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad