WIZMAL Zakład Wielobranżowy Wiesław Wolak

siwy

wizmal
@siwy 25.08.2012 10:13
Nie Polecam, wypłaty nigdy na czas Praca raz jest raz nie ma

Ujawnij się i nie pisz głupot

Zgadnij
@siwy 25.08.2012 10:13
Nie Polecam, wypłaty nigdy na czas Praca raz jest raz nie ma

Dokladnie wypłaty wypłacają jak im pasuje i ile im pasuje robisz i nigdy niewiesz ile zarobisz warunki mieszkalne jak to bywa na wsi jak sobie w kominku napalisz i posprzatasz to będziesz miał ciepło poza tym nie pracujesz dla wizmal tylko dla pana Sebastiana który miał problemy finansowe i poprosił znajomego by mu pomógł nie wspominając o zwrorach za paliwo by dojechać na budowę

Zostaw opinię o WIZMAL Zakład Wielobranżowy Wiesław Wolak - Czeladz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WIZMAL Zakład Wielobranżowy Wiesław Wolak