Tomplast S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe S. i Ł. Tomczak

Ozorków

Opinie o Tomplast S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe S. i Ł. Tomczak

BogdanW

Pan Tomczak i syn z firmy Tomplast Ozorków najgorszy pracodawca jakiego kiedykolwiek spotkałem ale co sie dziwic po byłym ORMOWCU z TAXI ! Nawyki sie nie gubi ! Zero składek na ZUS nie opłacał za pracowników, oszukuje i wyzyskuje pracowników do dziś ! jako fachowiec to nadaje sie jedynie do cwaniakowania u niego klient nigdy racj nie ma !Zreszta Opinie w internecie przez jego klientele same za siebie mowią ! Instalacje grzewcze i wodne wykonuje bardzo wadliwie potrafia sprzedac kiepskiej jakosci kocioł po kilku naprawach za nowy np. kupuje tanio kocioł Defro uszkodzony w transporcie lub przeciekał naprawi zamaluje a klientowi wciska za nowe ! Firma powstała w 2003 roku a mianuja sie 40letnim doswiadczeniem chyba na postoju z taxi i gumowe ucho jako ORMO za komuny !

fachowiec
@BogdanW 18.09.2014 20:12

Tak pracowałem u tych ludzi gburowate towarzystwo !

Marek

Co sie spodziewc po starych piernikach Tomczak a ten młody narwaniec zero pojecia kiepsko wykonuja robote u mnie tez spierniczyli i musiałem wzywac inna firmę pozdrawiam z Solcy

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Tomplast S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe S. i Ł. Tomczak - Ozorków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tomplast S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe S. i Ł. Tomczak