Opinie o Rif Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe w Wilkszyn

Rif Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
4 1 4 5 1
lops114 Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Z daleka od tej firmy . Szef udaje wielkiego managera a oszukuje klienta i nie wywiązuje się z zawartych umów za to chętnie pobiera zaliczki i znika z roboty. Świadomy że nie wywiąże się z roboty nalega na kolejne zaliczki. Wyłudzacz i oszust ! Omijać szerokim łukiem !

Mikołaj Nowy wpis
@lops114

Dosyć poważne oskarżenia umieściłeś w swoim komentarzu. Długi też czas nikt nie ustosunkował się do tego, co napisałeś, dlatego chciałbym Cię prosić, abyś napisał, jak zakończyła się cała sprawa?

kt Nowy wpis

Firma żenada, ale najgorsi są pracownicy wiejskie tumany i zllłodzieje. Patrzą tylko co zawinąć z roboty żeby sprzedac. Główny inicjator zamętu w firmie tuman nr.1 Marcin.P

TakNie

Firma rif to kompletne nieporozumienie... [usunięte przez moderatora] traktuje podwładnych jak zwierzęta, kompletny tuman bez szkoły zawsze wszystkowiedzacy i najmądżejszy haha :). ogólnie firma non stop na minusie ,zalegająca z wypłatami dla całej załogi . w okresie zimowym zawsze przestoje . firma nie rozwijająca sie , współpracująca cały czas z róznymi firmami w roli nędznego podwykonawcy !!!!!

Zostaw opinię o Rif Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Wilkszyn

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie