Rif Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Wilkszyn

Opinie o Rif Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

kt

Firma żenada, ale najgorsi są pracownicy wiejskie tumany i zllłodzieje. Patrzą tylko co zawinąć z roboty żeby sprzedac. Główny inicjator zamętu w firmie tuman nr.1 Marcin.P

Firma rif to kompletne nieporozumienie... [usunięte przez moderatora] traktuje podwładnych jak zwierzęta, kompletny tuman bez szkoły zawsze wszystkowiedzacy i najmądżejszy haha :). ogólnie firma non stop na minusie ,zalegająca z wypłatami dla całej załogi . w okresie zimowym zawsze przestoje . firma nie rozwijająca sie , współpracująca cały czas z róznymi firmami w roli nędznego podwykonawcy !!!!!

Zostaw opinię o Rif Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Wilkszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rif Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe