MI-Ka Wojciech Itrych

Orle

MI-Ka Wojciech Itrych

Opinie o MI-Ka Wojciech Itrych

Opinie dotyczące pracy w MI-Ka Wojciech Itrych okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Wojciech Itrych

Szanowni Państwo, którzy piszecie o mnie opinie. Życzę Wam "zdrowia" i powodzenia w karierze zawodowej oraz w życiu prywatnym. Ja mam się dobrze, a moja firma jeszcze lepiej. Przynajmniej mogę z imienia i nazwiska się podpisać pod opinią.

Johny

Klika razem z (usunięte przez administratora)deweloperami. Chemia taka w scianach ze mam wysypke. Biedni ludzie co zamieszkaja w tym (usunięte przez administratora) Zoneczka Joanna ( kierownik bodowy) pracuje w starostwie i zaklepuje po znajomosci wszelkie kwity. (usunięte przez administratora) i tyle. Na uklady nie ma rady.

Joanna I.
@Johny 16.03.2018 10:09

Moze sie Pan przedstawi z imienia i nazwiska... bo anonimy kazdy ma odwage wstawiać.

betonik

Płaci z poślizgiem i pod stołem, ale co robić dzieci chcą jeść.... Nie zamieszkałbym w tych domach co robiłem.... przykre....

Zostaw opinię o MI-Ka Wojciech Itrych - Orle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MI-Ka Wojciech Itrych