Bgde Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Bgde Sp. z o.o.

byly

Ta firma to juz nieistniejaca kpina prowadzona i skonczona przez niezlego przekreta! Podobno znalazl juz miejsce w kolejnej spolce czy to ma oznaczac kolejna upadlosc. Pewno dziala pod przykrywka po wykolejeniu BGDe na kilka ladnych milionow, czyzby ta przykrywka to spolka zalozona przez meza bylej ksiegowej BGDe :) Swiat jest maly! Porazka i wielki walek szyty grubymi nicmi! STANOWCZO NIE POLECAM I ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Montego

Firma ogłosiła upadłość. Omijać z daleka. Zwłaszcza prezesa Baryłę

monter

za nic mają sobie podwykonawców którym trzeba płacić faktury. zwlekanie z zapłatą po kilka miesięcy. masakra. kadra to banda gburów ktora za nic ma sobie pracownikow i ich doswiadczenie. NIE POLECAM

łodzianin

Firma pojawiała się ostatnio przy budowie EC1, zapewnie jako podwykonawca, kto da mniej ten pracuje. Byłem na rozmowie rekrutacyjnej o inżyniera budowy, wybrali studencików za 1500 brutto bo przecież cenić się nie uczą na uczelni a podejmie każdą kaszankę byle mieć na używki ;]

zadowolona

Jestem pracownikiem Firmy BGDe Sp z o.o. i również jak poprzednik jestem bardzo zadowolona z pracy. Bardzo sympatyczna młoda kadra pracowników i równie sympatyczne szefostwo Firmy, na którym można polegać. Firma przyjazna pracownikowi. Jak najbardziej polecam!!! :)

Zostaw opinię o Bgde Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bgde Sp. z o.o.