ZIS S.C. Marian Barański Dariusz Barański

Pisz

Opinie o ZIS S.C. Marian Barański Dariusz Barański

klientka

Skorzystałam z usługi tej firmy tzn.zakup i montaż pieca c.o. Polecono mi piec za 11500 zł, na którym nikt z tej firmy się nie znał. Musiał przyjeżdżać pracownik od producenta. Po opłaceniu p.Barański nie odbierał tel. ani nie odpowiadał na smsa. Poza tym był nieprzyjemny. Szkolenie, które powinnam otrzymać było pobieżne a na moje pytania nie otrzymałam odpowiedzi. Nie polecam tej firmy !!!

malczan

Uczciwy i elastyczny. Pracowników traktują jak rodzinę. Pieniądze zawsze na czas.

Sądzisz, że masz większą wiedzę niż inni na temat firmy ZIS S.C. Marian Barański Dariusz Barański? W takim razie dodaj komentarz i pokaż innym jak jest naprawdę.

Zostaw opinię o ZIS S.C. Marian Barański Dariusz Barański - Pisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZIS S.C. Marian Barański Dariusz Barański