FIB Firma Instalacyjno-Budowlana Zdzisław Siwek

Grodzisk mazowiecki

Opinie o FIB Firma Instalacyjno-Budowlana Zdzisław Siwek

ilona

jedno mi nie daje spokoju dlaczego w firmie ponowie tytuuuują się portierami a nie np. sebastian siwek członek

stanisław

tak znają się ale na rodzajach kiełbasy a co do roboty to młotek trzyma się za trzonek

leon

105% onanizmu

jędrek

gdyby picie wódki było płatne to by się dorobili kokosów a taki bełkot a profesjonalizmie to dzieciom pod poduszkę na dobranoc

Maciej

100% profesjonalizmu

armada

To naprawde solidna firma !!! Ludzie odpowiedzialni znajacy sie na tym co robia !!!

Jacques
@armada 25.02.2014, 13:12

Współpracowałem z firmą FIB ,(usunięte przez administratora) i stwierdzam ponad wszelką wątpliwość - solidność, rzetelność i ogromne kompetencje. Wszystko co robią jest ukierunkowane na satysfakcję klienta docelowego. Jako zleceniobiorca byłem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Pana,(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o FIB Firma Instalacyjno-Budowlana Zdzisław Siwek - Grodzisk mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIB Firma Instalacyjno-Budowlana Zdzisław Siwek