Opinie o Firma Handlowo-Usługowa Venus Przybylscy sp.j. w Praszka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Firma Handlowo-Usługowa Venus Przybylscy sp.j.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Handlowo-Usługowa Venus Przybylscy sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo-Usługowa Venus Przybylscy sp.j. w Praszka

Hej. :) po oleskim patrzę za pracą jako sprzedawca i pokazała mi się wygasła już oferta do Jaworzna od pracodawcy. tu akurat musiałabym dojeżdżać, więc nie wiem jak finansowo by mi się to spinało gdyby przyjmowali. Jest poza podstawą jakaś premia może?

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Usługowa Venus Przybylscy sp.j. - Praszka

Firma Firma Handlowo-Usługowa Venus Przybylscy sp.j. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• SPRZEDAWCA, Jaworzno - Luty 2023
  • SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER, Jaworzno - Październik 2022
  • SPRZEDAWCA-MAZAZYNIER , Jaworzno - Wrzesień 2022
  • SPRZEDAWCA-MAZAZYNIER, Praszka - Lipiec 2022

Czy pracujesz w firmie Firma Handlowo-Usługowa Venus Przybylscy sp.j. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Firma Handlowo-Usługowa Venus Przybylscy sp.j.