Opinie o Frito Lay Poland Sp.ZOO w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Frito Lay Poland Sp.ZOO. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Frito Lay Poland Sp.ZOO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frito Lay Poland Sp.ZOO w Grodzisk Mazowiecki

pawełek z Grodziska (nie miły typ):)

Wygląda na to że w porę się stamtąd zawinąłem. Pozdrawiam całą palarnię :)

Mariusz

Ta firma to totalne dno z dnia na dzien jest coraz gorzej coraz to wiekszy napływ ukraincow sciagaja ich i powoli wymieniaja za polakow TO JUZ SZCZYT WSZYSTKIEGO ze polak w polsce jest nizej niz ukrainiec z nami nie licza sie wogole czegos nie umiesz lub nie wyrabiasz z pakowaniem to jestes bardzo szybko zwolniony za to nasi ,, bracia ze wschodu " sa traktowani ulgowo robia juz 3 tygodnie a dalej im pomagaja i glaszcza po glowkach i jak tu szanowac ta ze tak to nazwe fabryke zreszta to nawet nie rozchodzi sie o samych ukraincow a o polakow gdzie.kazdy każdemu obrabia (usunięte przez administratora) nagadaja klamstw na twoj temat mam na mysli tych co juz robia tam ladnych pare lat uważających sie za Bog wie co. Kadra kierownicza jest taka sama dla mnie to nie sa kierownicy taki czlowiek ma obowiazek porozmawiac pomoc w razie potrzeby a nie sluchac slepo swoich pupili ktorzy Cie obgadaja obsmaruja naklamia na twoj temat nie dlatego ze czegos nie umiesz tylko dla tego ze poprostu oni Ciebie na danym.stanowisku nie chca odradzam tam prace omijajcie ta firme szerokim lukie i zapamietajcie jedno ta firma nie dba o pracownikow lecz o zysk i produkcje

Karo

Dlaczego już tam nie pracuje? Fritolay obecnie zastępuje Polaków przyjmując "hurtowo" pracowników z Ukrainy, to jest skandal żeby Polak we własnym kraju był wyrzucany z pracy. Powód ?? bo Ukrainiec będzie: siedział cicho. nie będzie pytał o podwyżkę. nie narzekał na warunki. nie mogłam już na to patrzeć jak skaczą wokół nich a nas gonią jak jakiś podmiot! Ukraińscy mogła czegoś nie umieć, nie rozumieć przez całe tygodnie a Ty po 3dniah stajesz już sam do pakowania i masz dawać radę bo jak nie to wymowienie czeka u rudej Pani z Randstad. Skandal. cięższe się że już tam nie pracuje. nie polecam nikomu!

PakowaczkAzmianaD
@Karo

We własnym kraju jesteśmy traktowani jak pomiot... niestety.. smutne ale prawdziwe. A co do Ukraińców to masz rację Karolino, traktowani są jak vipy ponieważ Polacy już mają gdzieś frito i prace za marne pieniądze, a dla naszych "braci" ze wschodu to jest praca marzeń:/ smutne..

PakowaczkAzmianaD
@Karo

boss

1) System pracy koszmarny 2) Kolezanki z ktorymi pracuje w miare ok poza grupa starych wyjadaczek ktore sadza ze wszystko im wolno 3) Operatorzy wiecznie niezadowoleni i marudy do potegi mimo ze to wlasnie oni maja tu najlepiej 4) Kiero jedni lepsi drudzy gorsi sa spore roznice patrzac na wszystkie zmiany ogolnie sporo do poprawy , nie jednemu sloma z butow wystaje a wydaje im sie ze sa nie wiadomo kim... 5) Zwiazki zawodowe w oplakanym stanie, nie robia nic ... a nie przepraszam robia.. chodza bezkarnie na zwolnienia, biora wolne zwiazkowe w weekendy i robia duzo zamieszania ... 6) Gora, eeeee szkoda gadac... tu juz nawet nie wiem od czego zaczac ... 7) A zapomnialam wspomniec o kilku kolezankach ktore wiecznie podpier......ja i wdyby mogly to by wskoczyly do lozka niejednemu ;)

Brałeś udział w rekrutacji do Frito Lay Poland Sp.ZOO. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Niezależny Doradca Ubezpieczeniowy
DTH Selection
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
Agnieszka

@pawełek z Grodziska (nie miły typ):), dziękujemy za Twoją opinię. W swoim komentarzu wspominasz m.in. o psychicznym nękaniu pracowników przez firmę. Co masz dokładnie na myśli? W Jaki sposób się to przejawia? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja?

pawełek z Grodziska (nie miły typ):)
@Agnieszka

Wmawiano mi że nie jestem sobą, poniżano psychicznie, rozpowiadano historie o moim rzekomym gej-ostwie co jest poniżającą dla mnie nieprawdą, komentowano mój wygląd, mój ubiór, relacje jakie miałem z tymi ludźmi można porównać do rozmowy z Forestem Gumpem, tak byłem traktowany. Obłudna manipulacja człowiekiem, powinna się tym zająć prokuratura. Najgorsze jest to że nic nikomu nie udowodnię, nawet gdyby tak było to w naszym kraju ciężko byłoby kogokolwiek skazać. Ten zakład przypomina Stalinowskie łagry. Gdzie są prawa człowieka, gdzie są związki zawodowe ? Jakie my mamy związki zawodowe, to jakiś Monty Python jest, starsi panowie którzy rozbijają się po ośrodkach NSZZ-u, a jak ludzie zaczynają się domagać swoich praw to co najwyżej popukają w butelki i pojadą do domu, banda złodziei na politycznych usługach. Wszyscy mają nas za tanich wyrobników i niewolników. W Tajlandii przypada jedno miejsce pracy dla cudzoziemca na 50 Tajlandczyków, w Polsce nie ma nad tym żadnej kontroli, można bez konsekwencji zwolnic wszystkich polaków i zatrudnić Ukraińców. Gdyby mnie było stać finansowo, dawno bym z tego kraju wyemigrował. Rzygać mi się che na to miejsce.

Włodek

Pracowałem tam 3 miesiące i niestety musiałem poszukać czegoś innego, głównie ze względu na to że umowy są na pół etatu i pensja zależy od ilości dni których wiele nie ma, jeśli komuś odpowiada pensja 1200zl netto za tak ciężką pracę to powodzenia:)

Mariusz
@Włodek

Włodku od 2 miesięcy dużo sie zmieniło. Pracuje tam 2 lata i nigdy nie otrzymałem tak mało kasy. Musiałeś pracować dosyć dawno teraz jest cały etat a zarobki ok 19 zł na godzinę

Yerba
@Mariusz

No rzeczywiście dużo się zmieniło "na lepsze" .. ściągają Ukraińców zamiast zadbać o Polaków ????

Agnieszka

@Marcin.L, dlaczego tak uważasz?

Kryspin

Taki koncern a tu jedno wielkie (usunięte przez administratora) PH TT podstawy ma 2010 zł BRUTTO + 37,5 % BRUTTO dodatku za nadgodziny( takie zabezpieczenie żeby ktoś ich nie podał za nadgodziny. NADGODZINY - standard pracujesz od max 7mej do minimum 17-19 codziennie. Jeżeli święto wypada na tygodniu to do odrobienia w sobotę. Jak już Cię przyjmą to jedziesz na 2 tygodnie w Polskę na szkolenie z książki, która obowiązuje w firmie. Sprzedajesz, zbierasz kasę za fv, jesteś codziennie po pracy na poczcie zdać kasę. Brak wsparcia na przeceny (200 zl/mc, a na przeterminy calkowity brak ) a plany wyżyłowane że towarem jesteś zasypany. Brak możliwości sprzedaży od hurtowni, sprzedaż z własnego magazynu producenta. Ceny od producenta sporo wyższe od cen lokalnych hurtowni - porażka i kopanie się z koniem. Ciśnienie, obowiązki i pranie głowy korpo nie adekwatne do wynagrodzenia.

łysy z brazzers

Brak autorytetów wśród kadry kierowniczej powoduje , że taka korporacyjna firma wraca do działalności jak przysłowiowy ,, Janusz " spod wiaty . PRZYKRE !!

Czesław

Doskonale Masz rację Olu :) Jeśli Masz jeszcze do mnie telefon to proszę puść mi hallo - bo mam takie same odczucia odnośnie naszej współpracy - miło będzie Cię ponownie zobaczyć - Serdecznie pozdrawiam Cię - MK :)

Aleksandra

Heeee widzę , że po moim odejściu z pracy w 2010 roku nic się nie zmieniło na lepsze ,co gorsza Ludziska stali się gorsi udają , że na ulicy nie poznają . No coz niektórym awans uderzył na mózg , cieszę się ,że już nie pracuje tu , mogę się rozwijać zawodowo a nie Pakowanie torebeczek . Jedyne co mi pozostało po tej firmie to atmosfera jaka zapamiatalam ,że zm D i ludzi ,którzy też już tu nie pracują było super . Pozdrawiam zm D

krzykacz łapa

Tak czasami bywa, że firma pozbywa się swoich długoletnich pracowników z różnych powodów i przyczyn,albo zawala ich tylko ze stolka i dalej pracują;-)

Bylo

No no dobrze napisane "kotki"kierownika:-D...., ale patrzmy w przyszłość.

rf

Hej hej ojj no ale może po prostu jednak jest ktoś kto jest zainteresowany podjęcie pracy tam u nich w firmie i dlatego pyta o zarobki chce teraz wiedzieć

nikt ważny

w 2015 stwaki 13,50 i 15zł tymczasem (ogloszenie z dnia dzisiejszego czyli 2016-09-08 Dla naszego klienta, firmy FRITO LAY, Agencja Pracy Tymczasowej RANDSTAD NR 47 poszukuje osób do pracy tymczasowej na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI (kobiety i mężczyźni) Wymagania: a) posiadanie książeczki sanepid b) dyspozycyjność do pracy trzyzmianowej Oferujemy: a) Wysoką stawkę godzinową (13,00 – 14,00 brutto /godz) b) Wysoki dodatek za pracę w porze nocnej (4,00 zł brutto/godz) c) Premie w wysokości 1,30 – 1,40 zł brutto za brak nieobecności nieusprawiedliwionych d) Umowa o pracę tymczasową, podpisywaną co miesiąc lub na pół roku e) Elastyczny grafik f) Praca od zaraz Aplikacje można składać w skrzynce pocztowej RANDSTAD umieszczonej na dyżurce ochrony firmy FRITO LAY w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Zachodniej 1 lub kontaktować się telefonicznie 605-303-608, 695-404-604 po roku obniżki?

@nikt ważny

człowieku, tam ty i twoja pensja nikogo nie obchodzi. Jeśli chcesz być traktowany jak śmieć i t manipulowany trybik który tylko ma układac kartony na palecie, to herzlich willkomen. Byłem kiedys KLP w tej firmie. pracowników produkcji ma sie za nic, są takim samym towarem jak kartofle, przyprawy czy olej. A spróbuj być "ludzki", rozmawiać, wspierac itp, to pożałujesz szybko (pozdro dla kierownika produkcji, który poza excelem widzi tylko chyba swoje kotki). Wydzwoń kilka produkcji w okolicy- dają zdecydowanie mniej. Dlaczego? Bo w tym (usunięte przez administratora) nikt nie chce juz robić, niezależnie od kasy (wykruszyły się nawet spady z radomia, sochaczewa itp).

@nikt ważny

Ciekawy

Ile osób tak mniej więcej zatrudnia zakład w Grodzisku?

ana 45

takie same stawki maja jak inni

ala

teraz tylko na Sochaczew mozna liczyc , bo dowoża ich za darmo wiec im sie kalkuluje bo z okolic juz nikt nie chce

xxxx

połowa pracowników frito jest z ransztada

Zostaw merytoryczną opinię o Frito Lay Poland Sp.ZOO - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Frito Lay Poland Sp.ZOO?

Zobacz opinie na temat firmy Frito Lay Poland Sp.ZOO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frito Lay Poland Sp.ZOO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Frito Lay Poland Sp.ZOO