Durys Beata Salon Fryzjerski

Opinie o Durys Beata Salon Fryzjerski

joanna

Marti
@joanna 06.03.2016 22:17
Świetne strzyżenie włosy same sie układają mila atmosfer szybaka usługa :) polecam bardzo :)))) Joanna :)...

Czy ma ktoś namiary na panią Asię, która na pewno w 2016r jeszcze pracowała w tym salonie?

Kto Twoim zdaniem może zostać pracownikiem w firmie Durys Beata Salon Fryzjerski? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Durys Beata Salon Fryzjerski - Zgierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Durys Beata Salon Fryzjerski