Domagała Beata Zakład Fryzjerski

Oksa

Opinie o Domagała Beata Zakład Fryzjerski

Monika

Najlepsza szefowa jaką kiedykolwiek miałam :)

ANNA
@Monika 22.10.2014 19:47
Najlepsza szefowa jaką kiedykolwiek miałam :)

Ja też tam pracowałam i jest inaczej jak MANIA pisze.. ALE lenie zawsze będą leniami z ambicią.DLA mnie też najlepsza szefową jaką miałam.

MANIA

SZEFOFA SRASZNIE WYMAGAJACA STRASZNIE PATRZY NA RECE ZA800 ZL NIE OPLACA SIE LEPIEJ WYJECHAC ZA GRANICE W CIEMNO ZA TO NA GLOWIE CZYSTOSC PO GODZ PRACY ALBO OD7 NIE PLACONE NAD GODZINY I 1/2 ETAT I JAKA POTEM EMERYTURA I DO TEGO LUDZI ,,,,,,,,, MASAKRA ,ALE DUZO MOZNA SIE NAUCZYC I POZYSKAC PRZEZ TO SWOICH KLIJENTOW TYLKO TRZEBA CHCIEC

BIDA
@MANIA 05.08.2014 22:28

Mania .Ty nie wiesz co piszesz .Pracowałś tam i wiem jakie są zarobki .A po godzinach zawsze coś dorzuca. MANIA kłamiesz.

UROCZA
@MANIA 05.08.2014 22:28

MANKA.. Szefowa musi patrzeć na ręce, bo to jej zakład a nie TWÓJ .Jej klienci a nie TWOI .Musi sprawdzać co taka MAŃKA potrafi czy nie spie..... .Bo na szefową raczej złych opińi się nie słyszy ...Ja jej tylko mogę podziękować za wyuczenie zawodu ,,bo troczę tam pracowałam i wiem co mówię . Może i trochę wymagająca ale to w dobrej wierze... MANKA ja więcej zarabiałam jeszcze przed TOBĄ .... ale Ty może tylko zamiatałaś a nie wykonywałaś tego zawodu.

Zostaw opinię o Domagała Beata Zakład Fryzjerski - Oksa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domagała Beata Zakład Fryzjerski