Trio Salon Fryzjerski Anna Kaźmierczak

Łódź

Opinie o Trio Salon Fryzjerski Anna Kaźmierczak

Monia

Jak zwykle jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm i bardzo miła obsługa. W 100% polecam Panią Anię.

M.

Polecam salon TRIO. :)Pani Ania jest genialną fryzjerką, z pomysłami i doświadczeniem. :). Przesympatyczna obsługa, miła atmosfera i zawsze gwarancja zadowolenia. :). Polecam !!

agnieszka

Pani Ania jest świetną fryzjerką. Jedyna fryzjerka, której ufam w 100%. Zawsze wymyśli super fryzurę. Bardzo polecam :)

Monia

Polecam Pania [usunięte przez moderatora]-jestem bardzo zadowolona z jej pracy-rewelacyjna koloryzatorka

Małgoś

polecam w 100%,NIEZWYKLE dobry fachowiec,przesympatyczna osoba.Zawsze jestem zadowolona :)moje kolezanki również.

ona123

Uwazam ze Pani [usunięte przez moderatora] jest super fryzjerką ,jestem bardzo zadowolona z jej usług -polecam wszystkim moim znajomym i wszystkim tym którzy szukają dobrego fachowca.

Zostaw opinię o Trio Salon Fryzjerski Anna Kaźmierczak - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trio Salon Fryzjerski Anna Kaźmierczak