Oleńka Salon Fryzjerski Aleksandra Formella

Gdynia

Opinie o Oleńka Salon Fryzjerski Aleksandra Formella

Ania

Tez odczulam niemila atmosfere od P. Aleksandry. O zdolnosciach Pani Karoliny daruje sobie opowiesc, w tej chwili czekam na wizyte u stylisty, gdy to co ta Pani zrobila mi na glowie to lrzywe schody na tepo przyciete!!! Dramat!!!!

KRYSTYNA

pani fryzjerka,która czesała mnie na przyjęcie, była bardzo nie uprzejma,wręcz wulgarna opowiadajac jakąś historyjkę o klientce..jak sie póżniej dowiedziałam była to włascicielka salonu p.Aleksandra moze czesze ładnie ale atmosferę wprowadza nie fajną,daje się poprostu to odczuć z poważaniem Krystyna

klientka

Jestem bardzo zadowolona z wykonywanych tam usług. Panie fryzjerki jak i pani kosmetyczka są bardzo doświadczone i profesjonalnie nastawione do klienta:) POLECAM!!!

Zostaw opinię o Oleńka Salon Fryzjerski Aleksandra Formella - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oleńka Salon Fryzjerski Aleksandra Formella