My beauty Perfumeria Gabinet Kosmetyczny

Leszno

Opinie o My beauty Perfumeria Gabinet Kosmetyczny

Michał

Przyjemne miejsce, w którym można się zrelaksować. Regularnie chodzę do pani Angeliki, polecam jej masaże podczas mycia i fajny styl strzyżenia.

klientka 111

Byłam nie dawano w tym Pięknym nowoczesny Salonie "My Beauty" ale nie wygląd salonu jest ważny dla mnie tylko obsługa i efekt końcowy dlatego polecam ten salon wszystkim a w szczególności fryzjerkę Panią Marlene byłam na strzyżeniu i farbowaniu porostu rewelacje ta Pani ma dar w dłoniach czuje się świetnie. Polecam

klientka xxxx

Bardzo fajny salon.bylam pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona obsugiwała mnie pani Paulina naprawde super na pewno wrócę za miesiąc .polecam

Zostaw opinię o My beauty Perfumeria Gabinet Kosmetyczny - Leszno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie My beauty Perfumeria Gabinet Kosmetyczny