Opinie o Jean Louis David w Poznań ul. Bukowska 156

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Jean Louis David. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jean Louis David o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jean Louis David w Poznań ul. Bukowska 156

Patrycja

Szukam przecudownej Pani Ani z salonu JDL Posnania. Pani Ania charakteryzowała się tatuażami na całych przedramionach oraz krótkimi blond włosami- dzięki niej przestałam bać się farbowania na blond! Czy ktokolwiek wie, gdzie mogę ją zastać? Proszę o informację.

Be
@Patrycja

Ja również szukam tej Pani!

@Patrycja

Witam! Milo mi to niezmiernie! Pracuje w Wonderland na Dębcu. Zapraszam!

@Be

Zapraszam Wonderland na Debcu ❤

Sandra

Trzeba mieć duże doświadczenie, żeby się dostać?

@Sandra

Po szkole odrazu przyjmują,albo i bez szkoły także luz

@Sandra

Nie trzeba mieć praktycznie żadnego doświadczenia

Jaka umowa obowiązuje w Jean Louis David Sp. z o.o. Firmowy Salon Fryzjerski podczas okresu próbnego?

Agata

Zlecenie, później przechodzisz na umowę o prace albo absolwencka

Na zlecenie

Czy pracodawca Jean Louis David Sp. z o.o. Firmowy Salon Fryzjerski motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Agata

Zależy od salonu,menadzer może zrobić konkurs,raz na jakiś czas robi firma konkursy. Np za 10 sprzedanych kosmetyków wybierasz sobie 1 kosmetyk dla siebie.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Jean Louis David Sp. z o.o. Firmowy Salon Fryzjerski? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
weronika

Czy usługi mogą być reklamowane w tym salonie?

@weronika

Tak

Szukam Pana Tomka z JLD Poznań M1. Gdzie się Pan przeniósł? ☹️ Jak mam znaleźć mojego ulubionego fryzjera znając tylko imię????

ZZ

Mam dokładnie ten sam bol!!! Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ;) ZZ

Hej
@ZZ

Był widziany w Posnanii ;)

@Anna

Tomek zostal barberem - fryzjerem tylko męskim, pozdrawiam :)

@Anna

Tomek jest barberem nie pracuje już w firmie JLD

Iga

czy fryzjerzy maja często szkolenia ?

@Iga

Po 3 miesiącach pierwsze szkolenie, pierwszy model to strzyżenia,2 to farby. Mniej więcej co 2-3 miesiące są szkolenia. I po kazdym szkoleniu podpisujesz umowę lojalnościowa na rok.

Kaska

Moja grzywką stała się powodem do wstydu musiałam wziąść urlop w pracy, bo ludziom na oczy nie mogą się pokazać

Franc

TRAGEDIA!!! Salon na Półwiejskiej w Poznaniu to porażka! Odniosłem wrażenie, że bardzo młodziutka Pani, która mnie strzygła chyba pomyliła miejsce pracy. Po strzyżeniu kiedy zgłosiłem, że chyba nie dokończyła cięcia pani stwierdziła, że według niej jest dobrze a poza tym jest 20.45 i ona już dziś nie ma na więcej czasu bo za chwilę zamykają a ona musi jeszcze pozamiatać salon. Fryz kosmos!!! Wstyd wyjść na ulicę. Dzisiaj zwykły, sprawdzony fryzjer.

Ryszard
@Franc

Czy próbowałaś reklamować usługę? Jaka była reakcja kierownictwa?

Alicja

polecam :-) chodzę regularnie do pani Gosi . Kolor który mi robi jest piękny mimo moich trudnych do rozjaśniania włosów

gość

Przykro mi to stwierdzić, ale takiego (usunięte przez administratora) na głowie, jak po koloryzacji w salonie Plaza Poznań jeszcze nie miałam, Totalny brak fachowości i wiadomości . Pokazałam fryzjerce zdjęcie , jaki efekt kolorystyczny chce uzyskać, a otrzymałam zupełnie cos innego. Nie polecam

Pola

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

Anna M

Super salon. Przemiła atmosfera, a przede wszystkim wyszłam z zadowalającym efektem pazurków. Z pewnością wrócę ponownie. Ps. kawusia rewelacyjna. Pozdrawiam szczególnie p. Anię :-)

Ala W.

Polecam, super salon. Fachowy i miły personel. Krótkie terminy, ceny bardzo przystępne i efekt gwarantowany !!!!!

Marzena

Super salon świetna obsługa pani Izy na recepcji, polecam ????

Anatol

Zastanawiający spokój na forum. czy jest ku temu powód?

Chciałabym spytać, czy firma Jean Louis David poszukuje aktualnie pracowników? W internecie niestety nie ma takich informacji, a będą one bardzo cenne. Zachęcam dlatego do wypowiedzi na ten temat, jeśli ktoś posiada takie informacje. Pomożecie tym samym wielu użytkownikom.

Lajla
@Ewa

Chętnie przyjęłabym się do nich, fajny zakład fryzjerski na wysokim poziomie. Mam ukończonych sporo kursów i doświadczenie. Może zaryzykuje i złoże CV.

Xxxxxx
@Lajla

Przyjmują w Czeladzi M1

Klaudia
@Lajla

Pracownicy bardzo mile widziani. Sama pracuję tam już przeszło 2 lata i jestem zadowolona. Najlepiej złożyć Cv i umówić się na rozmowę kwalifikacyjną ????

Duchessa

Jeden z najgorszych zakładów fryzjerskich w Europie. Koszmar za ogromne pieniądze. Jestem tak obcięta, że nie będę mogła wyjść na ulicę.

@Duchessa

Forum Gowork.pl nie jest miejscem, gdzie wyraża się swoje niezadowolenie z fryzury. Szukamy tu opinii pracowników na temat pracy w firmie. Czy mógłbym prosić o uwagi i informacje na temat tego salony fryzjerskiego? Pracodawca rekrutuje fryzjerów i stylistów fryzur? Zapewnia szkolenia zakończone uprawnieniami? To ważne jeśli można podnieść swoje kwalifikacje.

@Michał

Tak, pracuję w firmie i jestem po wielu szkoleniach. Najlepiej zapytać o szczegóły bezpośrednio w salonie albo wysłac aplikacje przez strone www.

Byłam w salonie fryzjerskim w Poznań Plaza, na podciecie i modelowanie włosów, I TO BYŁ PIERWSZY I OSTATNI RAZ. PORAŻKA, WŁOSY Z JEDEN STRONY BYŁY PODWINIETE POD SPOD,A Z DRUGIEJ NA ZEWNĄTRZ, Pani fryzjerka mówi że takie mam trudne włosy, włosy od góry były były ulizane, wyglądały na przetluszczone, a fryzura miała być tzw,, bomka''po przyjściu od razu mylam włosy, Nie polecam, Pani fryzjerka nic nie doradzila, Tylko narzeklala, że włosy nie chcą ja słuchać, Tragedia, Nie polecam!!

@Lajla, złożyłaś CV? Byłaś na rozmowie o pracę? Koniecznie napisz, czy zostałaś przyjęta? Jakiego rodzaju kursy masz ukończone? Rozumiem, że osoba z Twoim doświadczeniem, ma swoje klientki, które mogłyby czesać się w zakładzie, do którego zostałaś przyjęta. To zawsze duży atut dla pracodawcy. Jeśli rozpoczęłaś pracę w Jean Louis David napisz jakie warunki Ci zaproponowano? Czekam na Twoją opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o Jean Louis David - Poznań

• Jak się pracuje w Jean Louis David?

Zobacz opinie na temat firmy Jean Louis David tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jean Louis David?

Jean Louis David