Opinie o Jean Louis David w Poznań ul. Bukowska 156

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Jean Louis David. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jean Louis David o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jean Louis David w Poznań ul. Bukowska 156

Halina

ok.wszyscy opisują warunki panujące w salonach a co ze strzyżeniem jak to jest wykonane??? czy cięcia są mistrzowskie czy dziadowskie ja szukam już bezskutecznie od 1.5 roku fryzjera czy stylistę który super tnie a nie rżnie? włosy, mówię o włosach krótkich

@Karolina Dziękuję za opinię. Możesz wypowiedzieć się dodatkowo o warunkach zatrudnienia? No i druga kwestia - nagrodę pieniężną zdobyłaś w ramach jakiegoś konkursu wewnątrz firmy Jean Louis David, tak? Jeżeli dobrze Cię zrozumiałam, to napisz proszę coś o tych konkursach. System motywowania pracownika jest na pewno ważną kwestią dla innych użytkowników.

Witajcie! Pracuje w Firmie ponad 10 lat. Jestem bardzo zadowolona. Ogromne możliwości szkoleń i podnoszenia własnych umiejętności. Uczymy się od najlepszych Francja- Paryż. ! Dostałam super nagrodę pieniężna :) Firma bardzo ceni sobie dobrych pracowników.Nigdy nie zmieniłabym swojego miejsca pracy.

Marieta

Bardzo polecam Panią Dominike Majchrzak. Najlepszy fryzjer w tym Salonie. Bardzo miła osoba, z profesjonalnym podejściem do klienta.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Jean Louis David Sp. z o.o. Firmowy Salon Fryzjerski? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

@PRR JLD, możesz powiedzieć, na jaki rodzaj umowy pracuje nowo zatrudniona osoba? Czy może zdecydować, czy chce założyć własną działalność? Czy po przepracowanym weekendzie pracownik otrzymuje dzień wolny w ciągu tygodnia? Piszesz bardzo krytycznie o pracy w firmie, zauważasz też jakieś dobre strony, jak na przykład zniżki na usługi?

Czytelnik

Salon w Avenidzie Poznań to nieporozumienie. Nie dotrzymują godzin umawiania klientów. Przychodzi człowiek na 16, a po 25 min czekania słychać jeszcze 10 min, a umówiona wizyta była na 16. Porażka. Nie polecam salonu Jean louis David w Galerii Avenida. Obsada do fryzjerki z Ukrainy. Trudno się z nimi dogadać, i jeszcze zdziwione jak człowiek nie chce dłużej czekać. Może na Ukrainie to norma ale nie w Polsce. Odradzać ten salon. Myślę, że pracodawca powinien coś z tym zrobić ponieważ takie postępowanie podważa markę. Może trzeba dla przykładu kogoś zwolnić i to pomoże.

Katarzyna
@Czytelnik

Zapraszamy do pozostałych salonów naszej marki. Panuje tam miła i profesjonalna atmosfera. Mamy świetnych fachowców, którzy kochają to co robią, ciągle się rozwijają. Serdecznie polecam!!!!

Gogi_io

Pracuje w firmie Jdl i jestem bardzo zadowolona.! Nie zgadzam się z żadnym wyścigiem szczurów czy chorą rywalizacją jak opisują to inne osoby!Firma oferuje ogromne możliwości rozwoju.Trzeba jedynie lubić to co się robi.!

@Karolina, dlaczego uważasz, że firma Jean Louis David wykorzystuje pracowników? Co dokładnie masz na myśli? Podaj proszę więcej szczegółów dotyczących tej sytuacji. Twoja opinia jest w tym momencie bardzo ogólna, nie zawiera żadnych konkretów - w związku z tym trudno mi zrozumieć co miałaś na myśli. @Dżasta, co sądzisz na temat możliwości rozwoju u tego pracodawcy? Czy można liczyć na pakiet benefitów pozapłacowych?

Dżasta

Niektórzy na forum powinni chyba zostać autorami bajek. Pracuję od lat w Jld i nigdy nie spotkałam się z brakiem szacunku, czy to od regionalnego czy zarządu firmy.Wręcz przeciwnie na każdego można liczyć w razie potrzeby.Polecam pracę w Jld

Jean Louis David Sp. z o.o to porażka tylko wykorzystują pracowników a klientów obdzierają z pieniędzy oszczędzając na nich produktów

edek

Pracuje w JLD dwa lata,jestem bardzo zadowolona z zarobków jak i atmosfery jaka tam panuje;) Menadżer rewelacja pizdrawiam

Ola

A ja żałuję, że nie jestem fryzjerem, bo w JLD zarabiają lepiej niż magister z dwoma fakultetami. Wiem, bo widzę jak żyją moje koleżanki, w co się ubierają i gdzie spędzają wakacje. Naginają w weekendy, ale wiedzą za co.

gość

Niestety praca w JLD to porażka. Fryzjerzy pracują po 12h dziennie, w weekendy i na pełnych obrotach. Regionalni zarządzający wprowadzają chorą rywalizację między salonami. Najpierw każą współpracować między sobą, a potem wprowadzają rywalizację, wyścig szczurów, co właśnie powoduje, że ciężko jest się dogadać między sobą. Managerowie wyciskają z fryzjerów siódme poty, patrzą cały czas na ręce, kontrolują nawet ilość odżywki, którą nakłada się klientom. Oszukują żeby tylko zminimalizować zużycie farb, szamponów i innych produktów, bo można dostać po premii. Szkoła życia zupełnie niepotrzebna. jest wiele innych salonów, w których fryzjer przychodząc do pracy czuje się po prostu jak człowiek, a nie maszyna. Zestresowane kierowniczki co miesiąc jeżdżą na zebrania do Warszawy i tłumaczą się z wyników.

kajka

Pani rekrutująca spóźniła się na rozmowę ze mną.(usunięte przez administratora)

ewa

ogłoszenie na managera salonu w Poznaniu znajduję się na stronach internetowych od dobrych kilku miesięcy. Pierwszy etap rozmowy jest w salonie w Plazie, drugi etap w Warszawie. Jedna i druga osoba udziela sprzecznych informacji. (usunięte przez administratora) Wynagrodzenie 1800 netto + premia. Do dnia dzisiejszego nie pojawił się odpowiedni kandydat na to stanowisko. Szkoda czasu na taką firmę

Zostaw merytoryczną opinię o Jean Louis David - Poznań

• Jak się pracuje w Jean Louis David?

Zobacz opinie na temat firmy Jean Louis David tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jean Louis David?

Jean Louis David