Fabrello Salon Fryzjerski Małgorzata Fabrello

Pruszcz gdański

Opinie o Fabrello Salon Fryzjerski Małgorzata Fabrello

Angelika

Witam serdecznie . Jestem byłą pracownicą p.Małgosi i co mogę powiedzieć o pracy w tym salonie .... po 10 latach. Był to naprawdę wspaniały okres i gdyby nie to, że potrzebowałam już czegoś więcej i większej swobody czyli pracy dla siebie na swoim ... nadal bym tam może pracowała.Pani Małgosia jest dobra szefowa. A tak jak przeczytałam wcześniej NICK innych osób to szkoda ,że potrafią opisywać i oczerniać a nie potrafią się podpisać .

Lena

Niesamowite ile tu zawiści, obłudy i zazdrości chodzę do tego salonu od ponad 10 lat i Jestem BARDZO zadowolona. Miła i profesjonalna obsługa. Ceny odpowiednie do poziomu jak i używanych kosmetyków. Bardzo często Właścicielka daje klientom tzw. "bonusy - kosmetyki " . Znam sporo osób z swojego otoczenia ( mężczyźni jak i kobiety )którzy odwiedzają salon Pani Małgosi regularnie. polecam

cicha woda2505

pracowałam w tym salonie warunki były świetne dużo pracy ale za to dobra wypłata i duże napiwki, aczkolwiek do pewnego momentu gdy szefowa zaczęła nie dbać o siebie i nie ufała swoim pracownikom , myślała tylko o sobie i nie dość nie zrujnowała swoją rodzinę to jeszcze dobre miano i swoją firmę bo każdy najlepszy pracownik odchodził po kolei.

Nikola
@cicha woda2505 26.02.2016 22:28

Co za zawiść,jestem w szoku skąd sie tacy ludzie biorą.Wypowiedzi niesadolwonych "fryzjerek" na temat salonu i nie dbajacaej szefowej! Co za masakra ! Wtrącanie sie w jej rodzine,to jest dopiero poziom...Co za zero.Jestem klientka salonu "Fabrello" od wielu wielu lat,pogodna zadbana miła szefowa i w sumie atmosfera w salonie jest rodzinna i przyjacielska i miła rownież.Cięcia Pani Małgorzaty to cudo! Widać że to pasja,pełen profesjonalizm oraz oddanie sie w zawodzie wszystkich fryzjerek! Rewelacja! Ceny wysokie ale warte tego wszystkiego.

OLA

Najgorszy fryzjer w pruszczu. Jeśli podejmiesz się u niej pracy to gratuluje odwagi, współczuję głupoty. Lepej już pracować na magazynie w biedronce

Roxi

Moje wspomnienia z tego salonu to takie; DUŻO PRACY BRAK CZASU NA PRZERWE DUŻO GODZIN I PRACA DO PÓŹNA ZBYT DUŻO ZAJĘĆ NA DANĄ CHWILE CO POWODUJE STRES I DUŻE ZMĘCZENIE, JEDYNY PLUS TO W MIARE MIŁA ATMOSFERA ALE TO TYLKO POCZĄTEK Z BIEGIEM CZASU STAJĘ SIE NIEMIŁA

Zostaw opinię o Fabrello Salon Fryzjerski Małgorzata Fabrello - Pruszcz gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabrello Salon Fryzjerski Małgorzata Fabrello