Jakusz Innowacje dla bezpiecznej przyszłości

Kościerzyna

Opinie o Jakusz Innowacje dla bezpiecznej przyszłości

mariusz

podobno coś się w końcu rusza w firmie "J" ale szczerze nie polecam. Wpisy powyżej niestety doskonale obrazują sposób zarządzania i ogólny syf jaki jest w tej firmie. Jeżeli ktoś podpadł komuś wpływowemu ( a jest takich bez liku) to dosłownie ma przechlapane.

Super star

Zdecydowanie zgadzam się z przedmówcą. Ludzi nieodpowiedni na stanowiskach kierowniczych, o ile można tak je nazwać. Ręka rękę myje! Jak ktoś się nie podoba to ma przerąbane. Kolesiostwo ze Starogardu i okolic.

JAKUSZSLAVE

nie polecam pracy u Jakusz`a. Traktuje z góry swoich pracowników. Firma złe zarządzana i można o niej jedno powiedzieć "kolos za glinianych nogach" Radze omijać ja z daleka.

Ja

Czy ktoś pracował w firmie Jakusz w Kościerzynie? Jak jest tam atmosfera i warunki pracy?

Zostaw opinię o Jakusz Innowacje dla bezpiecznej przyszłości - Kościerzyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jakusz Innowacje dla bezpiecznej przyszłości