Agathe Salon Fryzjerski Agata Trzcińska

Rybnik

Opinie o Agathe Salon Fryzjerski Agata Trzcińska

Ewelina

Nie polecam tego salonu, bardzo nieprofesjonalny, za dość dużą cenę oczekuje się dobrego przyjęcia. Mnie niestety nie przyjęli, ponieważ ważniejszy był inny klient. pół godziny przed wizytą pani próbowała się do mnie dodzwonić, aby zmienić godzinę, niestety już jechałam do salonu więć nie odebrałam. Czekałam w salonie PONAD GODZINE na swoją kolej o 17:10 pani nadal chcała farbować WAZNIEJSZEGO klienta wiec wyszłam, mój czas jest cenny, zbyt cenny żeby czekać na uslugę pewnie ok. 1,5 godziny.

Temat firmy Agathe Salon Fryzjerski Agata Trzcińska ucichł, ale może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Czekamy na nowe informacje.

Zostaw opinię o Agathe Salon Fryzjerski Agata Trzcińska - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agathe Salon Fryzjerski Agata Trzcińska