Marysia Studio Foto-Wideo Rajmund Kuźnik

Opinie o Marysia Studio Foto-Wideo Rajmund Kuźnik

RR

TOTALNA AMATORSZCZYZNA!

RODZIC DZIECKA KOMUNIJNEGO

Totalne nieporozumienie! Zero pojęcia o fotografii/filmie! Nistety musze stwierdzić, że facet chyba poraz pierwszy miał aparat e ręce! UWAGA! Ta krowa co dużo ryczy mało mleka daje! Tak jest z tą firmą :( Fakt pozostanie faktem jak mieliśmy okropne zdjęcia z komunii naszych dzieci tak mamy :( Druga sprawa to zdzierca z tego faceta jak nie wiem co! Drożyzna za taki gó***? Kpina!

rrt

Ja rowniez nie polecam(usunięte przez administratora)pieknie mowia a nic nie robia,za materialem czeka sie stanowczo za dlugo. A filmy niestety...tandetne.

agnieszka

nie polecam zdecydowanie czekaliśmy za próbnym materiałem dwa miesiące -potem jeszcze miesiąc gdy tylko dzwoniliśmy ciągle mówił ze kończy już materiał. zapłacone w terminie niestety idzie kolejny miesiąc czyli czwarty nadal nie mamy zdjęć , już nawet nie odbiera telefonu. tragedia juz mamy dosc jego kłamstw omijacie go daleko .ostrzegam

Klient

Nie polecam tego Pana, dużo opowiada, ale kompletnie nie wywiązał się z zamówienia!

Komunista

Kompletne nieporozumienie... Zd

Zostaw opinię o Marysia Studio Foto-Wideo Rajmund Kuźnik - Wieluń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marysia Studio Foto-Wideo Rajmund Kuźnik