Foto-Fido Maciej Sowiński

Rzeszów

Opinie o Foto-Fido Maciej Sowiński

R

Pracowałem dwa lata-jestem jednym z rekordzistów :D W 100% potwierdzam opinię poprzednika. [usunięte przez moderatora] to cholernie trudny pracodawca. Z resztą niech wystarczy fakt, że przed moim przyjęciem przez okres wakacji przewinęło się przez zakład 40 osób. Urząd pracy odmówił dalszej współpracy z [usunięte przez moderatora]

NATALKA - widać że nie byłaś nawet na okresie próbnym w tej firmie... Nie wyobrażam sobie tam pracować! Właściciel to choleryk i wariat! Przy mnie rzucał latarką po zakładzie, darł się na pracowników o głupoty. Ja nie dostałem się chyba dlatego, że nie wiedziałem jak na ich kasie nabić rabat... Wiadomo - każda kasa inna... Jeden błąd, oczy wariata... drugi błąd - "panu już podziękujemy"... Jakby mi tam miał płacić 3000zł na rękę to MOŻE bym się zastanowił... ogólnie szkoda zdrowia!

Zostaw opinię o Foto-Fido Maciej Sowiński - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Foto-Fido Maciej Sowiński