Lasnet Usługi Komputerowe Robert Gulbinowicz

Opinie o Lasnet Usługi Komputerowe Robert Gulbinowicz

lidzbark

Tragedia potwierdzam.100Mb a ledwo 20Mb.Tv porażka żle chodzi

Lw

Masakra miałem mieć 100 mbit/s a mam w porywach 20-30 niby na światłowodzie. Koledzy mają więcej na drutach u konkurencyjnych firm. Za wymianę urządzenia które się spalił podczas burzy wzięli 200 zł. Masakra

padox

tragiczny internet strata kasy telewizja lepiej nie mówić

toja

potwierdzam tragedia a telewizja to lepiej nie mówić.Obiecuja za darmo a kicha a w ogóle nie ma o czym mówić odradzam zdecydowanie

Brat_albert

Zgadzam się z tobą :) pewnie z niego taki szef jak dostawca internetu :D więc nie ma co sobie głowy zawracać :D

nieistotny

fatalnie nigdy nie ma transferu takiego za jaki się płaci serwis nie działa odradzam wszystkim

Zostaw opinię o Lasnet Usługi Komputerowe Robert Gulbinowicz - Lidzbark warmiński

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lasnet Usługi Komputerowe Robert Gulbinowicz