Opinie o Kancelaria Adwokacka Katarzyna Trudzińska w Świebodzin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Katarzyna Trudzińska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Katarzyna Trudzińska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Katarzyna Trudzińska w Świebodzin

Marek Nowy wpis

Witam Mega pozytywna pani Adwokat polecam gorąco konkretnie na temat ślicznie dziękuje za prowadzenie sprawy która zakończyła sie sukcesem ????????pozdrawiam panią Adwokat i życze samych sukcesów

Kewin Nowy wpis

Witam bardzo wraz z moją narzeczona polecamy Panią Adwokat Katarzynę Trudzińska jest to kobieta z profesjonalnym podejściem miła sympatyczna oraz potrafiącą dobrze wykonywać swoją pracę. Jest godnym polecenia Adwokatem. Polecamy z całego serca . A dla Pani Adwokat życzymy dalszych sukcesów

Iwona Nowy wpis

Bardzo polecam Panią Adwokat Katarzynę Trudzińska. Kobieta z sercem profesjonalne podejście miła serdeczna ciepła kobieta. Bardzo serdecznie polecam z całego serca

Jak wygląda ścieżka kariery w Kancelaria Adwokacka Katarzyna Trudzińska? Czy trudno jest zdobyć awans?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kancelaria Adwokacka Katarzyna Trudzińska? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Hela

Serdecznie dziękuję Pani Katarzynie Trudzinskiej za zaangażowanie, profesjonalizm i pomoc.Pani Adwokat jest osobą rzetelną, miłą, bardzo pomocną, oddaną prowadzonej sprawie. Godna polecenia na 100%,zawsze przygotowana ,z ogromnym doświadczeniem i ludzkim podejściem, walczy do końca o sprawiedliwość. Dzięki temu sprawa w I i II instancji zakonczona pozytywnie. Dziękuję i polecam.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Kancelaria Adwokacka Katarzyna Trudzińska?

Agnieszka

Pani Mecenas Katarzyna Trudzinska to osoba godna polecenia, profesjonalna i sympatyczna. Osoba konkretna i inteligentna a co najważniejsze współpraca z nią zaowocowała wygraną sprawą. Bardzo polecam wszystkim ktorzy potrzebuja skutecznego adwokata...

ELA

SERDECZNIE CHCIAŁAM PODZIĘKOWAĆ PANI KATARZYNIE TRUDZIŃSKIEJ ZA ZAANGAŻOWANIE W MOJĄ SPRAWĘ . SPRAWA WYGRANA DZIĘKI KONKRETNEJ ZDECYDOWANIEJ PANI ADWOKAT . WYSTAWIAM OPINIE MEGA POZYTYWNĄ I POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM . KLIENTKA ELA

jestem bardzo zadowolona polecam z całego serca

Dorcia

Pani Katarzyna Trudzińska jest dobrym, rzeczowym adwokatem i godnym polecenia fachowcem. Jej zaangażowanie, posiadane doświadczenie oraz empatia pomogły mi skutecznie przejść przez bardzo stresujące i nieprzyjemne sprawy w sądzie. Podczas konsultacji udzielała mi szczegółowych informacji, rozwiała moje wszelkie wątpliwości natury prawnej oraz wskazała jak powinnam postępować. Dzięki rzetelnemu przygotowaniu oraz zaangażowaniu Pani Katarzyny, moja sprawa zakończyła się pozytywnie. Szczerze polecam Panią Adwokat Katarzynę Trudzinską.

Dziadek

Pani Kasia to adwokat w 100% oddany sprawie.Walczy o pewną małą istotkę z całkowitym oddaniem. Nie zamieniłbym Jej na żadnego innego prawnika

Obstawiam, że te wszystkie negatywne opinie i komentarze to robota konkurencji. Na Panią mecenas nie można złego słowa powiedzieć. Jest rzetelną, miłą i kompetentną osobą. Zawsze wszystkie sprawy załatwia na czas

Cecylia

BARDZO DOBRY PRAWNIK. ZAWSZE WSPIERA WALCZY O SPRAWIEDLIWOŚĆ. AMBITNIE DĄŻY DO CELU. POLECAM CAŁYM SERCEM

Czy staże są tutaj płatne czy są problemy?

To ja

Brak kompetencji przeciąganie milczenie miesiącami stawianie pod ścianą przy terminach nie polecam

Małgosia

Pani Mecenas Katarzyna Trudzińska jest osobą rzetelną, skrupulatną, w 100% oddaną prowadzonej sprawie. W sposób szczegółowy zapoznała mnie z możliwościami prawnymi moich spraw. Jako klient czułam się wysłuchana, zrozumiana i pouczona we wszystkich kwestiach prawnych. Przygotowane przez Nią wnioski były precyzyjne, konkretne. W efekcie wszystkie sprawy zakończyły się pomyślnie dla mnie. ( było ich 6). Z czystym sumieniem polecam kancelarię Pani Adwokat, jestem bardzo zadowolona z Jej usług.

Barbara
@Małgosia

Z Twojej opinii wynika, że warto skorzystać z usług tej kancelarii. Sześć wygranych spraw świadczy o profesjonalizmie. A jak oceniasz ceny usług?

Agnieszka

Polecam z całego serca Panią Mecenas. Ogromna wiedza i doświadczenie, a także duża empatia i takie „ludzkie”podejście. Doskonale orientuje sie w przepisach prawa i zawsze przygotowana do sprawy. Pani Mecenas poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowałam w tych trudnych chwilach. Zawsze mogłam liczyć na jej pomoc osobiście czy tez telefonicznie- kontakt świetny. Na każdym etapie informuje o sprawie. Wiec byłam spokojna. Czułam, ze trafiłam do profesjonalisty z pasja, która swoją prace wykonuje z pełnym zaangażowaniem , rzetelnie i przede wszystkim skutecznie. Sprawa wygrana:) Szczerze polecam każdemu.

Irenka

Godna polecenia Pani adwokat spraw mialam kilka i każda pozytywnie załatwiona dziękuję bardzo Pani adwokat i oby takich bylo wiecej

Wiola

Profesjonalizm, empatia Pani Adwokat godna polecenia.Walczy do końca i zawsze odpisuje oraz oddzwania polecam

Gosia

Co ja tu czytam za bzdury czytać się nie da parę wpisów a już odrazu każdy się opiera na tym ja jestem bardzo zadowolona miałam ciezkie chwilę i trafiłam nawet do szpitala z silną depresja a pani Katarzyna z moją rodziną pomagała wybrnąć z tej sytuacji żeby mi dzieci nie zabrali gdzie była przeze mnie wybrana tylko do rozwodu więc jeżeli ktoś twierdzi że jest niekompetentna to ma chyba inne potrzeby i wymagania od adwokata które nie spelni raczej żaden pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Katarzyna Trudzińska - Świebodzin

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Katarzyna Trudzińska?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Katarzyna Trudzińska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Katarzyna Trudzińska?

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Trudzińska
  • Kilińskiego 9A