Rosak Paweł Kancelaria Adwokacka

@gang 17.04.2016 14:42
Lichwiarz nic wiecej

prawda

koza

beznadziejny, niesolidny, niepunktualny,niesłowny !!!porażka lekceważy klientów-nie odpowiada na telefony,maile itp nie oddzwania,wiecznie niedostępny, niezorganizowany.pan Paweł Rosak nie ma pojęcia o sprawach które prowadzi-bo go nie interesują. brak słów- koszmarna kancelaria- sekretarka nie ma pojęcia jak spotkac sie z p. Rosakiem !! omijać z daleka !!

Justyna

Bardzo rzetelna pomoc. Polecam!

abc

Ja tam mam pozytywne wrazenia. Spokój, opanowanie i logiczna rozmowa. Polecam- wszystko zostalo mi jasno wytłumaczone; jak wygląda sytuacja, co mogę, czego nie warto, jak sprawa będzie wyglądać. Na wszystkie moje pytania była odpowiedź.

Kozle

Ja uwazam ze ten Pan to calkiem dobry odwokat tylko zeby pamietal na jakie i czy sprawy chodzi,a poza branza chyba ma inne fascynacje niz uprawianie zawodu

Mąż Doroty

damian
@Mąż Doroty 16.01.2015 22:51
Mecenas Rosak pogoniładnie moją żonę części podczas rozwodu tak że jeszcze kurz nie opadł. Szczerze polecam...

mecenas???chyba me_cena;) porazka

zawiedziona

Podzielam opinie Pani Doroty,brak slow do tej kancelarii,a sam wlasciciel dajcie spokoj...ODRADZAM

Dorota

Omijac z daleka pana (usunięte przez administratora),nigdy bym juz nie skorzystala z jego uslug,niepowazny czlowiek,powaznej sprawy na pewno nie wygra chyba!!!odradzam

Zostaw opinię o Rosak Paweł Kancelaria Adwokacka - Kędzierzyn-kozle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rosak Paweł Kancelaria Adwokacka