Paweł Rosak Kancelaria Adwokacka

Paweł Rosak Kancelaria Adwokacka

Opinie o Paweł Rosak Kancelaria Adwokacka

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Rosak Paweł Kancelaria Adwokacka? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo pomocna!

gang

Lichwiarz nic wiecej

koza
@gang 17.04.2016 14:42

prawda

koza
 Opinia

beznadziejny, niesolidny, niepunktualny,niesłowny !!!porażka lekceważy klientów-nie odpowiada na telefony,maile itp nie oddzwania,wiecznie niedostępny, niezorganizowany.pan Paweł Rosak nie ma pojęcia o sprawach które prowadzi-bo go nie interesują. brak słów- koszmarna kancelaria- sekretarka nie ma pojęcia jak spotkac sie z p. Rosakiem !! omijać z daleka !!

Justyna
 Opinia

Bardzo rzetelna pomoc. Polecam!

abc
 Opinia

Ja tam mam pozytywne wrazenia. Spokój, opanowanie i logiczna rozmowa. Polecam- wszystko zostalo mi jasno wytłumaczone; jak wygląda sytuacja, co mogę, czego nie warto, jak sprawa będzie wyglądać. Na wszystkie moje pytania była odpowiedź.

Kozle
 Opinia

Ja uwazam ze ten Pan to calkiem dobry odwokat tylko zeby pamietal na jakie i czy sprawy chodzi,a poza branza chyba ma inne fascynacje niz uprawianie zawodu

Mąż Doroty
 Opinia

Mecenas Rosak pogoniładnie moją żonę części podczas rozwodu tak że jeszcze kurz nie opadł. Szczerze polecam

damian
@Mąż Doroty 16.01.2015 22:51

mecenas???chyba me_cena;) porazka

zawiedziona
 Opinia

Podzielam opinie Pani Doroty,brak slow do tej kancelarii,a sam wlasciciel dajcie spokoj...ODRADZAM

Dorota
 Opinia

Omijac z daleka pana (usunięte przez administratora),nigdy bym juz nie skorzystala z jego uslug,niepowazny czlowiek,powaznej sprawy na pewno nie wygra chyba!!!odradzam

Zostaw opinię o Paweł Rosak Kancelaria Adwokacka - Kędzierzyn-kozle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Paweł Rosak Kancelaria Adwokacka

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.