Niemczyk-Riwerska Aneta Kancelaria Adwokacka

Myszków

Opinie o Niemczyk-Riwerska Aneta Kancelaria Adwokacka

ankh

moge polecic, jeżeli chodzi o praktyki. Nie olewa, tak jak to maja niektorzy, zeby tylko odbebnic i koniec. a przy tym milo i sympatycznie, z solidnym podejsciem do klienta i prowadzonych spraw

dev

byłem u pani Anety Niemczyk Riwerskiej na stażu i wiele się tam miałem okazję nauczyć- rofesjonalne podejście do klientów, wysoki poziom usług panimecenas. Nie miałem z tą panią żadnych problemów na stażu - sympatyczna,konkretna i rzeczowa.

marek

niekompetentna lekcewazy klijenta

alekadabra
@marek 09.12.2013 08:51
niekompetentna lekcewazy klijenta

czy mi się zdaje, czy to jest portal o pracy...? Poza tym nie zgadzam się ja jestem zadowolony z tej pani i nie czuje sie lekceważony. Moge polecić tu jest kontakt http://www.adwokacimyszkow.pl/

Zostaw opinię o Niemczyk-Riwerska Aneta Kancelaria Adwokacka - Myszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Niemczyk-Riwerska Aneta Kancelaria Adwokacka