Opinie o Katarzyna Moskwa Kancelaria Adwokacka w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Katarzyna Moskwa Kancelaria Adwokacka. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Katarzyna Moskwa Kancelaria Adwokacka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Katarzyna Moskwa Kancelaria Adwokacka w Poznań

Laki

Pani adwokat Katarzyna Moskwa to wielkie nieporozumienie !!! Zamiast bronić swojego klienta który zapłacił np.5600 zł netto do ręki to wchodzi w relację ze strona przeciwna , jest nieuczciwa, bierze kasę i działa w odwrotnym kierunku . Te pozytywne opinie musiała Pani adwokat sama sobie wystawić. (usunięte przez administratora) zwykły Kowalski nie ma się gdzie odwołać bo prawo jest po stronie Pani Moskwy . Taką obronę należy omijać bardzo szerokim łukiem.

marek
@Laki

opinie negatywne pochodzą od przeciwnikow ktorzy przegrali. znakomity adwokat, wystarczy popytac. empatyczny, nie-zachlann, znakoity prawnik. polecam

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Jak dużo osób pracuje w Katarzyna Moskwa Kancelaria Adwokacka?

Laki Nowy wpis

marek Nowy wpis
@Laki

WItam, Pani Mecenas prowadziła wasze sprawy sama, czy może ma swoich pracowników do pomocy? Szukam stanowiska administracyjnego, jestem po prawie (ale nie mam aplikacji) i zastanawiam się, czy tutaj nie znalazłoby się jakieś wolne stanowisko? Może znajdą się tutaj jacyś aplikanci prawni czy inni pracownicy, którzy jednak pracowali z Panią Katarzyną i mogliby powiedzieć cokolwiek o warunkach pracy?

markal

BARDZO DOBRA KOBIETA, jako człowiek , jako fachowiec, jako mediator / z uczuciami/, bardzo bulwersuja mnie złe opinie na jej temat, ale ile ludzi tyle opinii, a co komu nie pasuje, sady zmienic!!!!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Katarzyna Moskwa Kancelaria Adwokacka? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
A2

Bardzo traumatyczne wspomnienia. Serdecznie żaluje ze przyszedlem do pani mecenas. Totalna porazka, zenada i festiwal zawodowej niekompetencji. Zdecydowanie pania mecenas odradzam wszystkim i kazdemu. Dziekuje za zapoznanie sie z moja opinia

Jak długo kancelaria już działa ?

Żaneta

Absolutnie nie

TKM

Profesjonalistka, z dużym zaangażowaniem i zrozumieniem powierzonej sprawy.

Karol

Można liczyć na podwyżkę po czasie ?

Tomasz

Slabo

Grzesiek

Może wiecie coś jak sie pracyje i czy kancelaria potrzebuje pracowników?

jan

Ta kobieta to nie porozumienie, zachłanna na kasę, żadnych zasad, wchodzi w osobiste więzi z klientem, by tylko wygrać, oczywiscie nie uczciwie, uwaga na ta pania, to chodząca prymitywna i zakłamana papuga.

Tk
@jan

Jak nie miałeś racji to przegrałes Miej pretensje do siebie

Spadek

Bardzo dobry prawnik.Jest na każdej rozprawie a to że jest Pani Kasia drogim prawnikiem tzn że jest dobra w tym co robi POLECAM BARDZO

Całkowicie się z tym zgadzam. Żadnych zasad zero honoru...

@anonymous

Zgadzam się w zupełności z opiniami!!! Nie przychodzi na rozprawy wysyła swoich pracowników którzy nie są zapoznani ze sprawa która maja prowadzić!!! Nie polecam

Małgorzata
@anonymous

Jeżeli miała miejsce sytuacja, którą opisujesz, może warto zgłosić swoje uwagi do Kancelarii Adwokackiej? Warto rozmawiać, jeżeli nie jesteśmy usatysfakcjonowani z usług danego przedsiębiorstwa. Na forum GoWork.pl rozmawiamy o pracy i o warunkach zatrudnienia w danym miejscu, więc użytkownicy nie są w stanie Ci w jakikolwiek sposób pomóc w rozwiązaniu sytuacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Katarzyna Moskwa Kancelaria Adwokacka - Poznań

• Jak się pracuje w Katarzyna Moskwa Kancelaria Adwokacka?

Zobacz opinie na temat firmy Katarzyna Moskwa Kancelaria Adwokacka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Katarzyna Moskwa Kancelaria Adwokacka?

Katarzyna Moskwa Kancelaria Adwokacka
  • Aleje Karola Marcinkowskiego 2A lok. 3