Opinie o Biuro Doradztwa Gospodarczego Logica Nova Agnieszka Sołtysiak-Zagożdżon w Swarzędz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Biuro Doradztwa Gospodarczego Logica Nova Agnieszka Sołtysiak-Zagożdżon. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Biuro Doradztwa Gospodarczego Logica Nova Agnieszka Sołtysiak-Zagożdżon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Doradztwa Gospodarczego Logica Nova Agnieszka Sołtysiak-Zagożdżon w Swarzędz

taki jeden

Miałem wątpliwą przyjemność pracować z Agnieszką Sołtysiak-Zagożdżon i ta pani to niestety bardzo chamska, arogancka, zapatrzona w siebie osoba, która bez żadnych skrupółów jest w stanie zgnoić drugą osobę. Nie polecam pracować z tą panią a co dopiero korzystać z jej "usług"

Zbigniew
@taki jeden

A jak układała się współpraca z innymi pracownikami i przełożonymi? Lepiej nie oceniać firmy przez pryzmat jednej osoby z którą się nie układało.

taki jeden Nowy wpis
@Zbigniew

a co ma współpraca z innymi pracownikami, skoro ta "firma" jest tylko prowadzona przez tą panią i nie ma tam żadnych pracowników

Renata Nowy wpis
@taki jeden

Firmy pomylił? Możesz jednak napisać o tej całej waszej współpracy coś więcej? Bo tu każdy takie ogólniki rzuca bez jasnych konkretów, a piszesz że podobno ta Pani zachowywała się jakby skrupułów nie miała, to co takiego robiła niby?

ehhh Nowy wpis
@Renata

Czytając wypowiedzi @Zbigniew i @Renata to tak jakby się słyszało właścicielkę Agnieszkę Sołtysiak-Zagożdżon, która zaraz wyskoczy z jakimś paragrafem... a potem wiązanka typu co za (usunięte przez administratora) piz....... :)

Pani Agnieszka to specjalistka od wymawiania swoim klientom, że się nie znają i w dodatku są idiotami!

Popieram !

Renata
@+

A co jeśli niektórzy faktycznie nimi są? ;)

@-
@Renata

faktycznie to trzeba się trzymać daleko od współpracy z logica nova

Renata Nowy wpis
@@-

Rozumiem, czyli żywisz głęboką nadzieję, że Twoja opinia kogoś może "uchronić"? Opiszesz dokładnie przed czym czy tak luźno zarzucasz ten temat po prostu?

wiwi

Czy Biuro Doradztwa Gospodarczego LOGICA NOVA Agnieszka Sołtysiak-Zagożdżon w jakiś sposób się ustosunkuje do tych wszytkich informacji?

@wiwi

Ciekawe właśnie. Brakuje rzetelnych informacji. A ty co uważasz?

Pokrzywdzona

Pani zgłosiła się z forum w sprawie pomocy. Podpisała umowę wzięła 600 zł i można powiedzieć że na tym się skończyło.Chwilowo pokazanie zainteresowania, aby za chwilę rzucać wymówkami a w końcowym przestać się odzywać. Nie sądziłam że ktoś istniejący jako firma może sobie pozwolić na takie kłamstwa i okradanie w biały dzień ludzi. Panie Agnieszka to jakiś żart i polecam omijać szerokimi łukiem.

Weronika
@Pokrzywdzona

O rany :( A w czym miała Ci pomóc? Pewnie w otwarciu firmy, albo w zdobyciu więcej klientów....

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Biuro Doradztwa Gospodarczego Logica Nova Agnieszka Sołtysiak-Zagożdżon spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
anix

@Zbynio sporo tych maruderów na temat tej firmy, łącznie z długami

Zbynio

@anix Forum nie odzwierciedla stanu faktycznego ponieważ tu zostawiają swoje opinie często maruderzy , wiecznie niezadowoleni. Idealnych firm nie ma ale w sumie jest ok.

anix

Szkoda, że nic pozytywnego nie można znaleźć na temat biura i usług świadczonych przez Logica Nova....

Matteo

Nie poleca!!! Bezczelność i arogancja (usunięte przez administratora) przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Do tego niejasne zapisy w umowie, brak aneksów do zmien w umowie, łamanie własnych warunków umowy, stalking. Przestrzegam!!!

Grażyna
@Matteo

O jakim łamaniu zapisów umowy mówisz? Napisz proszę konkrety. Stalking? to poważne oskarżenie - rozwiń proszę temat.

Robert

Zastanawiam sie jaki jest powód, że przestaliście korzystać z forum?

Byków321

Nie polecam tej firmy Pani właścicielka ciagle coś kreci , zmienia , nie odbiera tel , nie odp na SMS mimo tego ze odpisuje ze odzwoni tak nie oddzwania , wiecznie w wyjazdach ,dokumenty giną bo ponoć pracownica zgubiła -lub nie wysłała , wszystko jest wysyłane za pomocą kuriera który jakoś nie dociera bo oczywiście coś się stało , jeżeli na coś zwróci się uwagę to Pani potrafi na wszystko odpowiedzieć na swoją stronę. Nie polecam i odradzam kontaktu z ta firma

Iwo

Żałuję, że pracownicy nie korzystają z forum. Miałem nadzieję na aktualne informacje.

Również nie polecam tego biura. Oszukują klientów. Uważajcie!

Brak

Biuro naciąga na pięniądze, pobiera opłaty nieadekwatne do swoich usług. Nie polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Doradztwa Gospodarczego Logica Nova Agnieszka Sołtysiak-Zagożdżon - Swarzędz

• Jak się pracuje w Biuro Doradztwa Gospodarczego Logica Nova Agnieszka Sołtysiak-Zagożdżon?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Doradztwa Gospodarczego Logica Nova Agnieszka Sołtysiak-Zagożdżon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Biuro Doradztwa Gospodarczego Logica Nova Agnieszka Sołtysiak-Zagożdżon
  • Jakuba Przybylskiego 23