Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Zbigniew Roman w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Adwokat Zbigniew Roman. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Zbigniew Roman o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Zbigniew Roman w Warszawa

Alicja Piotrowska Nowy wpis

Polecam z całego serca usługi Pana Mecenasa. Zajmował się moją sprawą cywilną, dzięki niemu odzyskałam należne mi pieniądze. Jego skuteczność i zaangażowanie są naprawdę niezwykłe.

Agnieszka Nowy wpis

Miałam okazję pracować u Pana Mecenasa jako pracownik biurowy, warunki były bardzo atrakcyjne i zdecydowanie mogę polecić pracę w Kancelarii.

Marek Nowy wpis

Pan Mecenas to prawdziwy profesjonalista w swojej dziedzinie. Z sukcesem reprezentował mnie w sprawie o spadek. Jestem mu niezmiernie wdzięczny.

Robert Nowy wpis

Pan Mecenas jest niezwykle godnym zaufania człowiekiem. Z czystym sumieniem polecam go każdemu, kto ma problemy prawne i potrzebuje profesjonalnej pomocy. Dzięki niemu zostałem obroniony z bardzo trudnej sytuacji, której nie chciałbym szczegółowo opisywać. Naprawdę doceniam jego pracę i chciałbym mu serdecznie podziękować.

Brałeś udział w rekrutacji do Kancelaria Adwokacka Adwokat Zbigniew Roman. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Anita B.

Jako była sekretarka polecam tego pracodawcę.

Paulina

Pracowałam u Pana Romana przez 4 lata, zaczynałam jako stażystka. Teraz już działam jako samodzielna prawniczka, dziękuje za zdobyte doświadczenie.

K. Cz.

Jest to osoba, na której można polegać. Bez wahania polecam ją każdemu, kto ma problemy prawne i z pełnym zaufaniem kieruję do Pana Mecenasa swoich znajomych. Osobiście byłem w bardzo trudnej sytuacji, ale dzięki niemu udało mi się ją przezwyciężyć. Nie chcę omawiać szczegółów, ale jestem mu bardzo wdzięczny za jego pomoc i doceniam jego pracę.

EU

Nie polecam usług Pana Mecenasa. Bardzo dużo sobie życzy za swoje usługi przy jednoczesnym nienapracowaniu sie. Adwokat z tych komercyjnych.

DW
@EU

Potwierdzam, niestety mam również złe doświadczenie, a skutki źle poprowadzonej sprawy rozwodowej odczuwam do dziś.

DW

Współpracę z tym panem polecam wszystkim tym, którzy lubią źle lokować swoje pieniądze. To jeden z typów mecenasów, którzy są przede wszystkim pełnomocnikami własnych interesów... Nadal się zastanawiam, czy to normalne, aby mecenas przed rozprawą rozwodową oczekiwał od klienta, aby przygotował mu pytania na rozprawę? Czy normalne jest to, aby nie przedstawić klientowi strategii sądowej oraz nie przygotować na pytania, jakie mogą paść ze strony sądu?

kuki

Jest pan adwokatem czy rzecznikiem opozycji i kłamie pan bo ten chłopak był poszukiwany przez policje za inne sprawy , i oczywiście to tragedia bo policja powinna wezwać pogotowie przebadać go na obecność narkotyków zdetoksować Stachowiaka i dopiero przystąpić do czynności , to skandaliczne że ci oprawcy zapomnieli kim są i tak w toalecie go męczyli. Ale występowanie w tvn kłamcy to nie rozwiąże sprawy a pan sobie robi darmową reklamę w zamian za manipulacje , słuchałem pana i mówił pan półprawdy manipulacje jak to adwokat.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Zbigniew Roman - Warszawa

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Adwokat Zbigniew Roman?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Zbigniew Roman tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Zbigniew Roman

Kancelaria Adwokacka Adwokat Zbigniew Roman