Opinie o Dzbański Marcin Kancelaria Adwokacka w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Dzbański Marcin Kancelaria Adwokacka. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dzbański Marcin Kancelaria Adwokacka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dzbański Marcin Kancelaria Adwokacka w Warszawa

Zbyszek Nowy wpis
Klient

Co wy Ludzie chcecie od Mecenasa. Mnie pomógł i zgodnie ze stawka si e rozliczyłem. Te bzdury piszą ci którzy nabroili i myślą, że Mecenas ich wyciągnie z bagna mimo iż są w nim po uszy zamoczeni. Panie Mecenasie Dzbański ja dziękuję Panu. Zbyszek i b edę nadal polecał Pana usługi. !!!!!!

Filip Nowy wpis

Może ktoś słyszał czy kancelaria potrzebuje kogoś nowego do pracy?

Andrzej Nowy wpis
 Rekomendacja

Pan Mecenas reprezentował mnie w dwóch sprawach. Super podejście i profesjonalna obsługa. Pamietajcie. Nie wolno oszukiwać swojego Obrońcy. Wielu z Was uważa, że adwokat to cudotwórca . Tak nie jest. Pan Mecenas Dzbański pomógł nam wyjść z problemów. Dzięki Niemu udało się nam rozpocząć życie bez problemów. Mimo iż bagaż był ogromny udało się. Polecam Pana Marcina Dzbańskiego jako obrońcę i doskonałego prawnika. Andrzej z żoną Beatą

Kamila Nowy wpis

Akurat to forum służy do zamieszczania przez pracowników kancelarii opinii o pracy!!

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Dzbański Marcin Kancelaria Adwokacka? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Lekarze Specjaliści
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(156 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Server Support Engineer
Warszawa
Abouthr Polska Sp. z o.o.
Wyślij CV
logo firmy Spawacz TIG - praca od zaraz
Warszawa
Tincors Sp. z o.o.
(12 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Obiektywny

Proszę państwa. Jedyne słowa jakie mi się nasuwają na temat tego to: zakłamany (usunięte przez administratora) i bajkopisarz. Bezwzględny (usunięte przez administratora) i manipulant. Zero skrupułów i żadnych zasad, jak na prawnika tej klasy przystało. Omijajcie szerokim łukiem. Szkoda czasu na takie 0.

Były klient
@Obiektywny

Zgadzam się z opinią Obiektywnego.

efka S

Witam. Nie zgadzam się z tymi opiniami. Współpracuję z P. Mec. od roku . Sprawa się przeciąga i trochę mnie to irytuje . Na każdego maile mam odpowiedź , oddzwania na telefon. Jest konkretny, rzeczowy. Jestem trochę panikarą więc musi mnie uspakajać. To czy sprawa jest wygrana zależy też od nas samych. Lata praktyki , doświadczony , zdecydowany. Merytoryczny , konsekwentny. Jestem przekonana że sprawa zakończy się szybko i sprawiedliwie . pozdrawiam

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Były klient
@efka S

Panie Dzbanski, miej Pan honor i zamilcz!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Opole
@efka S

Pan Mecenas pomógł mi w dwóch sprawach karnych i tylko Jego mogę polecić jako wspaniałego adwokata i czlowieka. A Ci co Pisa te bzdury o nieuczciwości to prawdopodobnie ludzie którzy za swoje błędy próbują obciążyć obrońcę . Dziękuję Mecenasie wyratował Pan moje i mojej rodzinie życie , klient Opola

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Były klient
@Opole

Jeśli p. Dzbanski ratuje życie, to może powinien udzielać się w medycynie. Jako adwokat hańbi ten zawód.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Anna i Tomasz
@efka S

Pan Mecenas reprezentował mnie i moich bliskich w sprawach bardzo zawiłych i nader ciężkich. Nie mamy jakichkolwiek zastrzeżeń co do Jego pracy i postawy. Dzięki Jego pomocy i ogromnej pracy udało się nam wygrać sprawę, którą inni oceniali jako beznadziejna. Pan Mecenas ma doświadczenie i przede wszystkim cechuje go wyrozumiałość , a dzięki Jego pracy wszystko zakończyło się pomyślnie dla nas. Poleciliśmy Jego usługi znajomym, którzy podobnie jak my są bardzo wdzięczni Mecenasowi za pomoc.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Anna i Tomasz
@efka S

Ma Pani rację, my też panikowaliśmy ale Mecenas wytłumaczył nam procedurę i dzięki Jego cierpliwości i wyrozumiałości udało nam się przejść tę makabryczną drogę. Dzięki temu, że Mecenas ma doświadczenie i tzw. cierpliwość nie poddaliśmy się i udało się nam . Dziękujemy Mecenasie jeszcze raz Anna I Tomasz

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Były klient

Marcin Dzbanski to wspaniały pozer i naciągacz. Mistrzowsko pobiera kasę do ręki i bez pokwitowania. Nie dajcie się oszukać! Omijajajcie tego pana!

Opole

Pan Mecenas Dzbanski to nie tylko wspaniały obrońca ale przede wszystkim Człowiek. Dziękuję za pomoc i dziękuję za Pana profesjonalizm i Pana wspaniałe podejście do mojej sprawy. Wdzięczny klient z Opola . Uratował Pan moje i mojej rodziny życie. Niech ci co piszą te bzdury zamilkną gdyż mec Dzbański to wspaniały ! Człowiek i Obrońca

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Były klient
@Opole

Jakaż wzruszająca opinia o adwokacie. Szkoda, że nie jest prawdziwa. Nie dajcie się nabrać na fałszywe pochlebstwa o naciągaczu Marcinie Dzbanski!!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Czy ktoś z Was dysponuje aktualnymi informacjami o Dzbański Marcin Kancelaria Adwokacka? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Opinie dotyczące warunków zatrudnienia w Dzbański Marcin Kancelaria Adwokacka, to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w firmie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w przedsiębiorstwie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Klient nabity w butelkę

Uważajcie na tego pana! ..tak jak pisali inni...bierze kasę bez rachunków i spisania umowy a potem nie pojawia sie na sprawach!!.. Co do opowieści o swojej osobie i możliwościach to rownież potwierdzam!!!..już nie wspominając o tym , że obietnica wygrania sprawy była gwarantowana i bylem przez tego pana zapewniany ze wygramy na bank!!!...a wyszło całkiem inaczej..

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Do nabitego w butelkę
@Klient nabity w butelkę

Polecam zgłosić się do rzecznika dyscyplinarnego Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie - adres w internecie. Najlepiej opisać, jak działał adw. Dzbański. Ten pan już odpowiada dyscyplinarnie za oszukiwanie klientów I POWINIEN DAWNO ZOSTAĆ ZAWIESZONY W PRAWIE WYKONYWANIA ZAWODU, żeby nie mnożyli się nabici w butelkę.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Naiwny

Ja też zostałem oszukany przez tego adwokata. Pieniądze brał do ręki, nie chciał wystawić żadnego rachunku, nawet umowy nie chciał podpisać, na rozprawy nie przychodził, telefonów nie odbierał. Obok niego kręcił się jakiś szemrany koleś a Dzbański opowiadał, że to były oficer ABW, który pracuje u niego w kancelarii. Rozważam poinformowanie Rady Adwokackiej w Warszawie i prokuratury. Marcin Dzbański to przekręt.

Były klient

Uwaga na adwokata Marcina Dzbańskiego! Pan Dzbański nie ma należytej wiedzy fachowej, jest podatny na używki, przedstawia się jako nie wiadomo jak ustosunkowany mecenas a w rzeczywistości tworzy miraże o swojej współpracy z tajnymi służbami i dużej sile przebicia, aby wyłudzić trochę kasy od naiwnych klientów. Uważajcie na Dzbańskiego i nie dajcie się złapać na jego fałszywe opowieści, bo zostaniecie oszukani! Był on też karany dyscyplinarnie przez swoja korporację zawodową.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
alex
@Były klient

Witam Pana Czy jest może możliwość kontaktu z Panem ,ponieważ mam podobne doświadczenia z tą kancelarią i chciałbym to z Panem omówić. Pozdrawiam Alex centrino@opoczta.pl

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Dzbański Marcin Kancelaria Adwokacka - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Dzbański Marcin Kancelaria Adwokacka
1/5 Na podstawie 3 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 233 060
  2. GoWork.pl 3 490 290
  3. olx.pl 3 219 750
  4. jooble.org 2 432 754
  5. indeed.com 2 324 052
Dzbański Marcin Kancelaria Adwokacka
Przejdź do nowych opinii