Dzbański Marcin Kancelaria Adwokacka

Opinie o Dzbański Marcin Kancelaria Adwokacka

Klient nabity w butelkę

Uważajcie na tego pana! ..tak jak pisali inni...bierze kasę bez rachunków i spisania umowy a potem nie pojawia sie na sprawach!!.. Co do opowieści o swojej osobie i możliwościach to rownież potwierdzam!!!..już nie wspominając o tym , że obietnica wygrania sprawy była gwarantowana i bylem przez tego pana zapewniany ze wygramy na bank!!!...a wyszło całkiem inaczej..

Do nabitego w butelkę
@Klient nabity w butelkę 25.03.2017 02:49

Polecam zgłosić się do rzecznika dyscyplinarnego Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie - adres w internecie. Najlepiej opisać, jak działał adw. Dzbański. Ten pan już odpowiada dyscyplinarnie za oszukiwanie klientów I POWINIEN DAWNO ZOSTAĆ ZAWIESZONY W PRAWIE WYKONYWANIA ZAWODU, żeby nie mnożyli się nabici w butelkę.

Naiwny

Ja też zostałem oszukany przez tego adwokata. Pieniądze brał do ręki, nie chciał wystawić żadnego rachunku, nawet umowy nie chciał podpisać, na rozprawy nie przychodził, telefonów nie odbierał. Obok niego kręcił się jakiś szemrany koleś a Dzbański opowiadał, że to były oficer ABW, który pracuje u niego w kancelarii. Rozważam poinformowanie Rady Adwokackiej w Warszawie i prokuratury. Marcin Dzbański to przekręt.

Były klient

Uwaga na adwokata Marcina Dzbańskiego! Pan Dzbański nie ma należytej wiedzy fachowej, jest podatny na używki, przedstawia się jako nie wiadomo jak ustosunkowany mecenas a w rzeczywistości tworzy miraże o swojej współpracy z tajnymi służbami i dużej sile przebicia, aby wyłudzić trochę kasy od naiwnych klientów. Uważajcie na Dzbańskiego i nie dajcie się złapać na jego fałszywe opowieści, bo zostaniecie oszukani! Był on też karany dyscyplinarnie przez swoja korporację zawodową.

alex
@Były klient 29.10.2014 15:23

Witam Pana Czy jest może możliwość kontaktu z Panem ,ponieważ mam podobne doświadczenia z tą kancelarią i chciałbym to z Panem omówić. Pozdrawiam Alex centrino@opoczta.pl

Zostaw opinię o Dzbański Marcin Kancelaria Adwokacka - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dzbański Marcin Kancelaria Adwokacka