Opinie o Kancelaria Adwokacka Paweł Dowgwiłłowicz w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Paweł Dowgwiłłowicz. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Adwokacka Paweł Dowgwiłłowicz o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Paweł Dowgwiłłowicz w Olsztyn

LLL

Najlepszy adwokat w Olsztynie bez watpienia

@LLL

Nic nie robi , aplikanci latają za niego a on ma wiecznych wakacjach

Roman

Bardzo słaby adwokat który wydusi z ciebie ostatni grosz a sam nie włoży nic. Jak sprzedawca ubezpieczeń opowie ci piękną historie dopóki nie wykupisz u niego polisy i zapłacisz, a później nawet nie będzie chciał od ciebie odebrać telefonu :( nie polecam

Marianna
@Roman

Nie polecam tej kancelarii . Wydusza z ciebie ostani grosz nie robiąc noc w sprawie .

Kryśka Nowy wpis

Przeglądam właśnie Kancelarie w Olsztynie i moja uwagę zwróciły te ostatnie komentarze od klientów. w niektórych było napisane, że aplikanci maja chyba dużo pracy… można przynajmniej sporo się nauczyć? Jak oceniacie merytorykę?

Roman

Ja Nowy wpis
@Roman

To prawda , mówi to co każdy chce usłyszeć . Szczegół Ie nie polecam pana właściciela Pawła i Krzysztofa .. mówią to co się chce usłyszeć a tak naprawdę nie robia nic . Kasa biorą mega duża ale nic nie robia oprócz wakacji swoich . Nie są przygotowani do rozpraw sądowych ..Nie polecam tej kancelarii

Marianna Nowy wpis

ZbigMakow

Miałem doczynienia z mecenasem Dowgwiłłowicz jak i współpracownikiem Krzysztofem. Świetny team, moją sprawę wygrali z efektem najlepszym jaki mógł być. Ze świecą takich prawników szukać

Los Nowy wpis
@ZbigMakow

Tragedia jesli ktoś tak pisze .Bierze kase jak za miedzy środowa sprawę a tak naprawdę nic nie robi . Kancelaria tragedia … Nie polecam

LLL

Najlepszy adwokat w Olsztynie bez watpienia

@LLL

Nic nie robi , aplikanci latają za niego a on ma wiecznych wakacjach

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Adwokacka Paweł Dowgwiłłowicz? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Robert

Czytając wypowiedzi na forum, które dodawane były kilka miesięcy temu to zauważyłem, że są one od klientów Kancelarii Adwokackiej Paweł Dowgwiłłowicz. Jednak przydałyby się się również informacje na temat warunków pracy w kancelarii. Jak obecnie one się prezentują? Jeśli aktualnie kancelaria prowadzi rekrutacje na staże, praktyki albo do pracy to zachęcam do udzielania się w tej sprawie na forum.

@Robert

Nie polecam tej kancelarii .(usunięte przez administratora) . Kasują jak za milionera ale nic nie robiła . Żal aplikantów

zawiedziony

adwokat marny i drogi

Andy
@zawiedziony

Niestety... zgadzam się z tym.

@zawiedziony

Zgadzam się z tym , korzysta na nieświadomości klienta . Porażka

Mateusz

Może ktoś podać godziny urzędowania kancelarii?

skazany

Odradzam zdecydowanie tego Pana. Nie wiele robi , dużo opowiada o swoich rzekomych sukcesach, obiecuje gruszki na wierzbie. Kasuje za swoje usługi jak prawnik międzynarodowego formatu, Ty płacisz on korzysta z życia i nie ma jak odebrać od ciebie telefonu. W tej kacelarii liczy się tylko kasa. Skazany

Karol
@skazany

Racja

Szanowni klienci to jest forum dla pracowników a nie dla klientów!

nickowski

bedzie udawał ze cos robi, jak sie nie da po znajomosci z sedziami (niezawisłymi he he) to sam nic nie zrobi

Dominika

Czego dotyczyła Twoja sprawa? I jak tam stawki za sprawę się kształtują? 3000 za co w Kancelarii Pana Pawła Dowgwiłłowicza konkretnie zapłaciłeś?

Radek

Czy kancelaria zatrudnia w ogóle pracowników? czy to działalność jednoosobowa?

Wiki

Ale to jest forum dla pracowników kancelarii natomiast klienci powinni kierować swoje uwagi na adres kancelarii.

Darek

Ja jestem bardzo zadowolony z mecenasa (usunięte przez administratora). W mojej, bardzo medialnej sprawie, gdzie z góry mnie osądzono bez rozprawy, nie doszło do skazania. Świetnie napisana apelacja, rzeczowy, konkretny, z dużym doświadczeniem zawodowym, z doskonałą wiedzą praktyczną z zakresu mojej sprawy. Kontakt telefoniczny jak również mailowy bez żadnych kłopotów. POLECAM Pana mecenasa

MonikaJ

Zdecydowanie jeden z najlepszych adwokatów w Olsztynie jak nie Warmińsko-Mazurskim. Poprowadził moją sprawę od początku do końca, zawsze pod telefonem, bardzo łatwy przy współpracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Paweł Dowgwiłłowicz - Olsztyn

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Paweł Dowgwiłłowicz?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Paweł Dowgwiłłowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kancelaria Adwokacka Paweł Dowgwiłłowicz
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Ratuszowa 7 lok. 4
    10-116 Olsztyn