Opinie o Grzegorz Sekuła Bsg & Partnerzy Firma Prawnicza w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Grzegorz Sekuła Bsg & Partnerzy Firma Prawnicza. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Grzegorz Sekuła Bsg & Partnerzy Firma Prawnicza o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzegorz Sekuła Bsg & Partnerzy Firma Prawnicza w Kraków

Czy w Grzegorz Sekuła Bsg & Partnerzy Firma Prawnicza wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Maciek

odradzam jakikolwiek kontakt z tym gościem , co prawda nie byłem jego klientem tylko on moim nie doszłym ... umawia się na spotkanie po czym udaje wielce zainteresowanego prosi o milion ofert na maila , prosi wręcz nalega na przyjechanie specjalnie do jego biura w krk dojazd jakieś 60 km by powiedzieć tylko pare faktów które były już omówione kilka razy na pierwszym spotkaniu , po czym zapewnia o swojej kompetencji i rzetelnego podejścia do tematu , po raz kolejny prosząc o ofertę , i znów prosi o 3 spotkanie na którym znów mówimy o jednym i tym samym gdzie kolejny raz prosi o ofertę i mało tego prosi o oglądnięcie tego towaru który mamy dla innego klienta już na miejscu , po czym po kilku dniach ciszy dowiadujemy się że jednak skorzysta z innej firmy ..... Paranoja jakaś życzę ci takich samych klientów jak ty ...

Janina Nowy wpis
@Maciek

Chyba Się Pan pomylił, bo Pan nie był klientem tej firmy nigdy. Pracuje w administracji i chyba to jakas pomyłka.

Pracownik Nowy wpis
@Maciek

To jest osoba która nigdy nie była Naszym klientem. Zwykły przedstawiciel handlowy.

Klient

Pełen profesjonalizm oraz wiedza Szczera i merytoryczna opinia

Sławomir
@Klient

Na jaki temat zasięgałeś opinii prawnej? Bo widziałem ze mają szeroki zakres porad. Cenowo są konkurencyjni? Nie przepłaciłeś?

Klientka 2022
@Sławomir

Sprawa rozwodowa. Bardzo dobra mediacja i sukces Cenowo tez bardzo w porządku. Polecam

Izabela Nowy wpis
@Klientka 2022

Super. A tak z ciekawości, ile trwała sprawa? No i ile konkretnie zapłaciłeś?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Grzegorz Sekuła Bsg & Partnerzy Firma Prawnicza? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Cały czas współpracują od lat

Aplikowałeś do firmy Grzegorz Sekuła Bsg & Partnerzy Firma Prawnicza? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Klient

Ten gość to straszny ściemniacz, zero wiedzy merytorycznej tylko (usunięte przez administratora) na kasę i obiecuje , obiecuje , obiecuje...

Klientka
@Klient

Serio to chyba niemożliwe bo ja jestem super zadowolony obsługi, dynamicznie i wygrana.

Klientka 2022

Prawnik rzetelny, bardzo zaangażowany w sprawę. Polecam!

Jeży

Nie polecam, zawiodłem się na tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz Sekuła Bsg & Partnerzy Firma Prawnicza - Kraków

Grzegorz Sekuła Bsg & Partnerzy Firma Prawnicza
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Marii Skłodowskiej-Curie 8 lok. 3
    31-025 Kraków