Adwokat Filip Niemczyk Kancelaria Adwokacka

Adres: ul. Madalińskiego 42 lok. 66, Warszawa

Adwokat Filip Niemczyk Kancelaria Adwokacka

Opinie o Adwokat Filip Niemczyk Kancelaria Adwokacka

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Adwokat Filip Niemczyk Kancelaria Adwokacka?

czekajaca

moja sprawa toczy się już rok i zbytnio się nie śpieszą aby zakończyć sprawę. Więc czekam nadal...

Andrzej

Polecam w sprawach karnych.

Robert

Fachowo i skutecznie załatwiona sprawa. Polecam.

Samuel

nie za ciekawa firma,sami się chwalą.Nic na przeciw klientowi,zimna atmosfera itp.

czakart

No nie wiem ale ocena mierna.To jest tak mamo chwalą nas ja Ciebie Ty nas.

Zostaw opinię o Adwokat Filip Niemczyk Kancelaria Adwokacka - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adwokat Filip Niemczyk Kancelaria Adwokacka