Opinie o Agres Jolanta Kancelaria Adwokacka Adwokat Jolanta Agres w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Agres Jolanta Kancelaria Adwokacka Adwokat Jolanta Agres. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agres Jolanta Kancelaria Adwokacka Adwokat Jolanta Agres o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agres Jolanta Kancelaria Adwokacka Adwokat Jolanta Agres w Lublin

EWA Nowy wpis

Pani mecenas jest doskonałym fachwcem. Wystarczyło jedno właściwe pismo Pani mecenas aby sprawę załatwić. Inny prawnik nie umiał sobie z tym poradzić. Popełniał szereg błędów. Do tego miła, kulturalna, empatyczna,konkretna. Polecam. I naprawdę nie rozumie negatywnych wpisów które tutaj są.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w Adwokacka Kancelaria Adwokat Agres Jolanta? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Aaa Nowy wpis

Jolanta wygląda nie miło i jest nie sympatyczna, sprawia wrażenie osoby związanej z poprzednią epoką co może mieć związek z jej wiekiem i starymi nawykami, cóż smutne.

Martyna Nowy wpis

Miałam nadzieję, że ktoś z pracowników zamieścił tu swoją opinię o pracy. O kancelarii słyszałam sporo dobrego.

Nyksa Nowy wpis

U mnie jedynie ta pani mecenas dała radę przedrzeć się przez mur biurokracji, zaginione dowody i nieosiągalne terminy specjalistów. Tym bardziej ją podziwiam i polecam bo inni adwokaci nie dali rady, a pieniądze poszły w błoto. Pełen szacunek, gdyż nie obiecuje gruszek na wierzbie. Owszem ceni się. Jednak za taką pracę nie żałuję żadnej, zapłaconej złotówki.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Agres Jolanta Kancelaria Adwokacka Adwokat Jolanta Agres spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Arczi

Prawda jest taka: kompetencja, wiedza, rzeczowość, pomoc. POLECAM.

Zawiedziony

Zanim ktoś skorzysta z usług tej adwokatki, niech dwa razy się zastanowi, zaoszczędzi sobie czasu i pieniędzy bo ona oprócz podliczania kosztów nic więcej nie umie i na niczym się nie zna.... Pozdrawiam

ZAwiedziona
@Zawiedziony

Z całą stanowczością potwierdzam ,że pani mecenas tylko potrafi liczyć kasę. Lubi przejść na korzyść strony przeciwnej....liczy się tylko kasa i nic innego.

Kto to pisze?

Nie zgodzę się z przedmówcami. Mnie Pani Mecenas pomogła w sprawie praktycznie beznadziejnej. Ma kompetencje, i solidne przygotowanie. To, że czasami krzyknie, to tylko na plus. Na mnie się też niemalże darła, ale to dało efekty. Jej zawsze zależy na pozytywnym załatwieniu sprawy dla klienta, i jeżeli ktoś chce, to z tej współpracy wyniknie coś dobrego. Czasem trzeba krzyknąć, kiedy sprawa o bicie żony i przemoc domową jest niemal zakończona ugodą, a za tydzień jest znów mordobicie.Co? Ma głaskać i dawać cukierki? Adwokat ma być stanowczy. Swoją drogą nie wiem, skąd ma tylu klientów i komu zależy na dyskredytacji p. Mecenas? Zbyt dobra jest? No tak...w dobie studiów przez internet, to chyba stara szkoła jest niemile widziana...

rozczarowany

Z pełną świadomością NIE POLECAM Pani mecenas. Brak profesjonalnego podejścia do klienta oraz brak szacunku. Rozmawia krzycząc. Umawia klientów na spotkania w ciągu dnia, na które sama wielokrotnie się spóźnia tłumacząc się "byciem na czynnościach". Po wielogodzinnych oczekiwaniach na spotkanie w kancelarii zdziwiona mówi, że nie byliśmy umówieni i odsyła do domu nie licząc się z tym, że ktoś musiał wziąć wolne w pracy aby dojechać do Lublina. W przypadku płatności brak skrupułów aby dosłownie wydrzeć każdy grosz, lecz niechętnie zwraca pieniądze za wycofaną sprawę.

niezadowolony

Zgadzam się z powyższym. Zachłanność na kasę tej pani mecenas nie ma granic... Brak jakiegokolwiek zaangażowania. Interesuje ją tylko by pieniądze były o czasie, zwrot kosztów dojazdów o to potrafi zadzwonić a o terminie sprawy już nie.... Jeszcze trzeba jej szukać zarzutów bo ona jest tylko od tego aby to ubrać w słowa. Kasę bierze i to nie małą i jeszcze trzeba za nią robotę odwalać.... Startuje jeszcze na Sędziego.....wstyd i hańba na jak dostanie się do wymiaru orzekającego.....

Nigdy więcej to tej Pani. Żadnych umiejętności w swojej dziedzinie. Koledzy w jej fachu otworzyli mi dopiero oczy co do jej poziomu i wiedzy. Brak dobrych manier w stosunku do klienta, nie potrafiła zapamiętać imienia mego męża. Tylko pieniądze i to nie małe.

Zostaw merytoryczną opinię o Agres Jolanta Kancelaria Adwokacka Adwokat Jolanta Agres - Lublin

Agres Jolanta Kancelaria Adwokacka Adwokat Jolanta Agres
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Hipoteczna 3 lok. 6
    20-027 Lublin