Zejda & Zejda S.C. Kancelaria Adwokacka Eugeniusz i Józef Zejda

Łódź

Opinie o Zejda & Zejda S.C. Kancelaria Adwokacka Eugeniusz i Józef Zejda

nic

mam odmienne zdanie,pracowałam tam-pełny profesjonalizm,wsparcie i pełne zaangzowanie,polecam

dyrdo

dyrdo

Marek K.
@dyrdo 09.03.2015 17:54
Najgorszy adwokat w Łodzi. Odradzam szczerze.Miałem z nim do czynienia.wogóle nie powinien być Adwokatem...

dyrdo, ty nędzny trolu, Zejda to elita łódzkiej adwokatury. Prawdopodobnie byłeś przeciwnikiem na sali sądowej i przegrałeś sprawę która była nie do przegrania. A teraz się nieudolnie odgryzasz.

Zostaw opinię o Zejda & Zejda S.C. Kancelaria Adwokacka Eugeniusz i Józef Zejda - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zejda & Zejda S.C. Kancelaria Adwokacka Eugeniusz i Józef Zejda