Opinie o Kancelaria Adwokacka Kamila Gawłowska-Bujacz w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Kamila Gawłowska-Bujacz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kancelaria Adwokacka Kamila Gawłowska-Bujacz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Kamila Gawłowska-Bujacz w Łódź

Przeglądając łódzkie kancelarie tu trafiłam. Pracowałam już jako sekretarka w jednej i chciałam się rozeznać w swoim rejonie. :) tu o opiniach nie jestem w zasadzie do końca pewna czy ktoś jeszcze pracuje? czy mógłby ktoś mnie doinformować w tym zakresie? i jak wygląda relacje z Klientami? Zauważyłam dość rozbieżne opinie

sekretarka Nowy wpis

a to Pani Mecenas szuka na stanowisko sekretarki? Bo tez szukam pracy, a nie widzę na żadnym portalu takiego ogłoszenia.

Kolo Nowy wpis

Nie polecam jej zachowanie jest nie kompetentne obiecywała że wygra sprawę a przegrała w dwuch procesach wciskała kity że do wygrania gdzie już po pierwszej wiedziała że nie da rady jej wygrać to i tak mówiła że do wygrania odradzam ją bardzo każemu olewając podejście po zapłaceniu jej za sprawę nie odbiera telefonu ani nawet na SMS nie odpowiada

Bankomat

Nie polecam Pani Mecenas Wziela ode mnie w sumie prawie 5000PLN. Nie udzielila porady prawniczej. Rozpoczela sprawe na wygranie ktorej nie miala pomyslu. Nie odbierala telefonow. Nie odpisywala na maila. Kontakt delikatnie mowiac slaby. Na chwile obecna narazila mnie na straty okolo 20.000PLN i moja sprawa nadal po ponad 3 latach jest nie rozwiazana... prowadzi juz ja inny adwokat.

Ka.K Nowy wpis
@Bankomat

Aż nie chce się wierzyć, mocno podejrzana tą opinia. Nie pasuje mi do Pani Kamili ,która jest bardzo rzetelną i empatyczną adwokatką. Ja wróciłam po raz drugi i jestem ponownie zadowolona.

Asia

Polecam Mecenas Kamilę, życzliwa, pomocna, sprawa zakończona sukcesem. Przez wszystkie miesiące kiedy sprawa trwała była dla mnie dużym wsparciem. Dziękuję

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Kancelaria Adwokacka Kamila Gawłowska-Bujacz? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Lutka

Nie polecam, wręcz ostrzegam. Klamczucha, sprawa ciągnie się. 3 lata.bez żadnego efektu, a sprawa w sumie prosta.

Grażyna
@Lutka

Jaka sprawa? Opowiedz o swojej sytuacji i o tej współpracy...i czemu to już tak długo trwa?

Jaaaa
@Lutka

Jeśli sprawa ciągnie się 3 lata to może warto zbadać tego przyczyny, które z pewnością nie są zależne od pełnomocnika. Dziwi negatywna opinia i zarzut kłamstwa bez wskazania konkretów, który jest bardzo poważny. Szkoda, że klient nie chce wyjaśnić tego z pełnomocnikiem, a jedynie wypisuje opinie, które mogą nie mieć nic wspólnego z rzeczywistością. Niestety opinie często piszą przeciwnicy procesowi wiec trudno na nich bazować.

@Jaaaa

Czyli pracujesz aktualnie w tej kancelarii i na bazie tego można wnioskować o wiarygodności tego, co padło w tej opinii? Faktycznie była taka sprawa, która latami ciągnęłaby się u was bez konkretnych efektów czy raczej wszystko udaje się rozwiązywać w szybszym czasie?

Anka

Ja jestem bardzo zadwolona. Profesjonalizm na najwyzszym poziomie. Polecam w 100%

@Anka

Ja tez bardzo zadwolony. Pelen profesjonalizm, adwokat godny polecenia.

Alex

Oceniam współpracę bardzo pozytywnie. Pelen profesjonalizm i wiedza, bardzo indywidualne podejście do sprawy. Sprawa dotyczyła rozwodu, wymagała duzo empatii i zaangażowania. Wszytsko to otrzymałam. Polecam tę Kancelarię

@ZadowolonyKlient

Super! A w jakim czasie udało się rozwiązać Twoją sprawę?

@Barbara

Okolo 1.5 roku 2 instancje

Iwo

Z czystym sumieniem moge polecic Pania Mecenas kazdemu kto szuka pomocy prawnej. Uczciwa wspolpraca, ogromne zaangazowanie w sprawe, ktora zakonczyla sie sukcesem

Edyta
@ZadowolonyKlient

Jesteś zadowolony z takiego przebiegu, to długo czy krótko? Bo ja się nie orientuje specjalnie, a na intuicje nie chce oceniać.

@Edyta

Nie mam dużego doświadczenia w sporach sadowych, wiec nie wiem jak to wyglada. Poza tym dlugosc postepowania raczej w malej mierze zależy od adwokata, bardziej od tego jak szybko sąd podejmuje czynnosci... wiec kwestia szybkosci postepowania nie powinna byc kryterium oceny konkretnego mecenasa..

Gutek

Gorąco polecam Panią Mecenas, pomoc prawna na najwyższym poziomie, sprawa z kategorii skomplikowanych, rozwiazana pozytywne bez zadnego problemu. Z pewnością wrócę, jezeli będę w przyszłości potrzebowal reprezentacji przed Sądem.

@Gutek

Ta Pani prowadzi własną selekcję spraw? Bo co to znaczy, że należała do skomplikowanych, czego to dotyczyło?

@Emilia

Czy Pani Mecenas prowadzi selekcję spraw nie wiem - na moje szczęście sprawę z którą przyszedłem poprowadziła. Spór dotyczył powództwa o zapłatę, przeciwnikiem byl przedsiebiorca.

@Gutek

Rozumiem i dziękuję. A jeszcze tylko wiadomo w czym konkretnie się specjalizuje?

@Emilia

Tego nie wiem. Jezeli potrzebujesz pomocy prawnej, idz do Pani Mecenas, zapytaj czy zajmie się Twoja sprawa ????

@Gutek

A tak z ciekawości, w jakim czasie udało się rozwiązać sprawę?

@Barbara

Od złożenia powodztwa około osiem miesiecy. Odbyly sie dwie rozprawy i byla przeprowadzona opinia biegłego. Najdłużej czekaliśmy na badanie bieglego i wydanie opinii

Barbara

Niestety opinie na temat Pani Kamili są mocno negatywne. Mówicie o tym,że zostaliście (usunięte przez administratora) Zastanawia mnie jak te sprawy się rozwiązały? Czy ktoś w ostatnim czasie spotkał się z podobną sytuacją jak okłamane osoby?

NIKE

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Mecenas .Prowadzi moją bardzo trudną sprawę rozwodową.Bardzo dobry kontakt ,wsparcie prawnicze,duża wiedza i zaangażowanie w sprawę.Szczerze polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Kamila Gawłowska-Bujacz - Łódź

Kancelaria Adwokacka Kamila Gawłowska-Bujacz
  • Prezydenta Gabriela Narutowicza 6 lok. 2