Visual Chris S.C. Pracownia Sukien Ślubnych

Poznań

Visual Chris S.C. Pracownia Sukien Ślubnych

Opinie o Visual Chris S.C. Pracownia Sukien Ślubnych

Wiktoria

Dzień dobry, czy znajdzie się osoba, która opisze to w jaki sposób traktowany jest pracownik w Visual Chris S.C. Pracownia Sukien Ślubnych ? Czy warto podjąć się tam pracy? Jeśli tak, to jakie doświadczenie jest wymagane?

Sznurcia

Witam! starałam się nigdy nie wystawiać złych opinii ale to jak potraktowano mnie i moją córkę w tym salonie spowodowało, że postanowiłam opisać sytuację. Będąc pierwszy raz w salonie szukając sukienki ślubnej uwagę naszą zwróciły przepiękne kolczyki. Bardzo nam się podobały i postanowiłyśmy salon odwiedzić ponownie i dokonać zakupu. Pani z obsługi otwarła szklaną witrynkę, kazała wybrać sobie pudełeczka z kolczykami i przymierzyć. Po kilku minutach jednak obsługa stwierdziła, że nie mogą nam sprzedać ometkowanych kolczyków, gdyż nie kupiłyśmy sukienki w ich salonie, a następnie wyprosiły z pomieszczenia z lustrem. Byłyśmy zszokowane zachowaniem i decyzją obsługi, poczułyśmy się jak intruzi, a nie klienci. Fatalne podejście do klienta. W żadnym salonie w Poznaniu nie potraktowano jak w Visual Chris.

zula78

Fantastyczny salon. Uszyli mi piękną sunię taką o jakiej marzyłam. Wszyscy byli nią zachwyceni na weselu (żebyście widzieli minę mojego Męża:) a teściowie). Uważam że zasługują wszystkie panie z salonu, na brawa. Trochę się wykosztowałam ale warto było. Jeszcze raz DZIĘKI.

zenek

bardzo dobry salon poleciłamkilku znajomym i też zakupili suknie obsługa bardzo miła i profesjonalna polecam

VISUALCHRIS

Niestety jeśli suknia wraca z dziurami na wysokości 30cm i nic nie da się z tym zrobić to kaucja przepada, każda klientka jest o tym poinformowana i podpisuje się umowę w której są wszystkie informacje. Suknia jest przymierzana w dniu odbioru i jeśli klientka uważa że coś jest nie tak to jest możliwość zrobienia poprawek jeśli nie ma zastrzeżeń to ją odbiera.

pestkaxxx

Serdecznie nie polecam Salonu Visual Chris , nie będę ukrywała z jakiego powodu , a mianowicie , nie wyplacono mi kaucji za suknie ( 50 %) z calosci ceny , podkreslam to nie są male pieniądze . Pani z którą podpisywałam umowe nie wspomniała nawet ,ze moze zdarzyć sie taka sytuacja a co wiecej kazano mi wyczyśćic suknie za własne pieniadze czyli nastepne koszty ok 150 zl , poczym jak chcialam oddac suknie to mi jej nie uznano i nie wiadomo czy to pracownia ktora wspolpracuje z tym salonem nie uszkodziła takowej sukni ponieważ oni takze zadnej gwarancji nie dali , ze po czyszczeniu moze byc uszkodzona a podkreslam , ze ta pracownia czyszcząca suknie ma podpisaną umowe z tym salonem . W salonie stwierdzono ze suknie nie nadaje sie do oddania bo na tiulu byly male dziurki ale to ,ze kurwa zle suknie wymierzyły i całą noc musialam sie męczyc bo suknia byla mi za długa to juz pod uwage nie wzięły , takze ostrzegam przed WYPOZYCZANIEM SUKNI SLUBNEJ W TYM SALONIE BO DROGIE PANIE PIENIĄŻKÓW NIE ODZYSKACIE !!!!

zula78
@pestkaxxx 14.01.2015 17:13

droga pestkaxxx nie wiem co tobą kierowało ale ja bym nie wypożyczała sukni na tak ważny dzień. A jeżeli już to powinnaś wziąć pod uwagę że trzeba ją oddać i liczyć się z konsekwencjami jak określił VISUALCHRIS cyt. suknia wraca z dziurami na wysokości 30cm i nic nie da się z tym zrobić, było szaleństwo na weselu to trzeba za to zapłacić. SORKI, LIVE IS BRUTAL.

Zostaw opinię o Visual Chris S.C. Pracownia Sukien Ślubnych - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Visual Chris S.C. Pracownia Sukien Ślubnych