Anna Lichosyt Wypożyczalnia Sukien Ślubnych

Ludźmierz

Opinie o Anna Lichosyt Wypożyczalnia Sukien Ślubnych

Weronika

NIE NIE NIE!!!! Zdecydowanie odradzam wszystkim ten salon, Pani bardzo nie miła nie szanuje potencjalnej klientki. Przyjeżdżając tam z przyszła PM miała inne zdanie, przeważnie chwalą ten salon ale ja zmieniam o nim zdanie. Pani zamiast starać się o nas totalnie miała "gdzieś", mówiąc do nas że nie ma mowy o dopasowaniu sukni nawet niewielkich poprawkę przy wypożyczeniu, oraz ze nie dopasuje sukni w biuście i w pasie jednocześnie co za niedorzeczność (nie mówie tu tylko o wypożyczeniu również przy kupie sukni Pani miała jakieś dziwne nie skąd wymówki? teorie ? ). Byłam w różnych salonach i tych "droższych" i "tańszych" ale nigdzie nie spotkałam sie z taka zniewaga, jestem oburzona!!! Nawet jeżeli suknie są dobre ja jak i moja przyjaciółka nie kupimy wypożyczymy tam sukni za BARDZO nie miłą obsługę.... Pozdrawiam i zdecydowanie nie polecam salon zamiast iść do przodu i walczyć o klienta niestety osiadł na laurach.... A szkoda.

Klientka

Po ostatniej przymiarce nie polecam nikomu tego miejsca. Nie miła obsługa w stylu weźmiesz to weźmiesz ta suknie . Pani bardzo brzydko się odnosiła do mnie jak można powiedzieć , że nie można schudnąć ani zgrubnac jak do wesela 4miesiace , że pójdę albo w za ciasnej albo luźnej sukni . Taki pracownik nie powinien tam pracować . Bo nie będziemy guzików przeszywać no do cholery .to mi ma zależeć na kliencie czy komu ? Jestem bardzo zawiedziona bo opinie były dobre a przez takie coś stracicie reputację .

patrycja

15.09.2015r kupowałam suknie w salonie. Jestem bardzo zadowolona. Bardzo duży wybór i przemiła obsługa. Pani w sklepie wyszukała mi kilka modeli, które pasowały do mojego opisu. Ślub miałam 26.09.2015r, wszyscy goście byli zachwyceni suknią. Dodam że była w naprawdę przystępnej cenie. Dziękuje bardzo za pełen profesjonalizm i ekspresowe skrócenie. Polecam serdecznie.

Karolina

Suknie w tym salonie są piękne ale tak mocno zamortyzowane że ozdoby wiszą na nitkach albo odpadają całe wesele. właścicielka nie ma uprawnień na sprzedaż produktów o czym świadczy fakt że nie posiada kasy fiskalnej i nie możesz zareklamować produktu jeśli już kupisz. cena wypożyczenia to 80% ceny nowej sukni. polecam wpisać w google suknie ślubne za 999 zł i w całej Polsce uszyją Ci za tą cenę własną suknie a nie wypożyczona za 800 zł, no i musisz iść w balerinach bo nie da się jej wydłużyć, a odprucie kwiatka jest niemożliwe. obsługa wulgarna i nie estetyczna, do tego działają bezprawnie każąc podpisywać ludziom jakieś zobowiązania tylko na ich korzyść.

Anna
@Karolina 20.11.2013, 15:42

Kasę fiskalną posiadam, prowadzę działalność 14 lat a większość moich klientek jest zadowolona. Ceny w salonie są różne, a za suknię z wysokiej półki trzeba zapłacić więcej. Nie jestem wulgarna i dla każdej miłej klientki staram się być miła.

Zostaw opinię o Anna Lichosyt Wypożyczalnia Sukien Ślubnych - Ludźmierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anna Lichosyt Wypożyczalnia Sukien Ślubnych