Opinie o Lennylamb S.C. Katarzyna Sikorska Joanna Bogdan w Piotrków Trybunalski

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lennylamb S.C. Katarzyna Sikorska Joanna Bogdan. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lennylamb S.C. Katarzyna Sikorska Joanna Bogdan o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lennylamb S.C. Katarzyna Sikorska Joanna Bogdan w Piotrków Trybunalski

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Lennylamb S.C. Katarzyna Sikorska Joanna Bogdan?

Ewa Nowy wpis

Nie piszą, bo albo zapracowane, albo tak dobre warunki, że nie mają się na co skarżyć. Ja bym się bardzo chciała osobiście dowiedzieć, ile zarabia w miesiąc szwaczka chust, w których księżna Kate nosiła dzieci :3

Anna Nowy wpis
@Ewa

Kate nosiła w LennyLamb?

Szwa34

Zdradzi ktoś jak wygląda praca w szwalni i na jakie wynagrodzenie można liczyć ??

Stefan
@Szwa34

Masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku czy byłaby to Twoja pierwsza tego typu pracy? Myślę, że to istotny czynnik wpływający na wysokość wynagrodzenia, więc może podzielisz się z nami swoim zawodowym doświadczeniem? Miło by było, jakbyś to napisała.

Szwa34 Nowy wpis
@Stefan

Jestem po szkole krawieckiej i ponad 10 lat pracowałam na maszynie - mam 6 letnią przerwę, ale chcę wrócić do zawodu i robię rozeznanie

KNAUSGARD

Dzień dobry,dlaczego na Państwa profilu nie ma żadnych opinii o Waszej firmie - ani złych,ani dobrych?Opłacacie Państwo miesięczny abonament portalowi go work,żeby móc zarządzać treścią i mieć na nią bezpośredni wpływ? Jakie są możliwości zatrudnienia,jak wygląda organizacja pracy,jakie trzeba mieć kwalifikacje,żeby móc u Was pracować?Internauci proszą Lennylamb o informacje,za które z góry dziękują.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Lennylamb S.C. Katarzyna Sikorska Joanna Bogdan? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Piotrków Trybunalski
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Elektryk / 1 zmiana
PPT Sp. z o.o.
admin

Twoja wiedza i doświadczenie w firmie Lennylamb S.C. Katarzyna Sikorska Joanna Bogdan może pomóc wielu osób szukającym tam pracy. Zachęcamy do komentowania na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Lennylamb S.C. Katarzyna Sikorska Joanna Bogdan - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Lennylamb S.C. Katarzyna Sikorska Joanna Bogdan?

Zobacz opinie na temat firmy Lennylamb S.C. Katarzyna Sikorska Joanna Bogdan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Lennylamb S.C. Katarzyna Sikorska Joanna Bogdan

Lennylamb S.C. Katarzyna Sikorska Joanna Bogdan