Opinie o Lennylamb S.C. Katarzyna Sikorska Joanna Bogdan w Piotrków trybunalski

counter
Nicole Nowy wpis

Ma tu ktoś doświadczenia na szwalni?

Szwa34 Nowy wpis
Kandydat

Zdradzi ktoś jak wygląda praca w szwalni i na jakie wynagrodzenie można liczyć ??

Stefan Nowy wpis
@Szwa34

Masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku czy byłaby to Twoja pierwsza tego typu pracy? Myślę, że to istotny czynnik wpływający na wysokość wynagrodzenia, więc może podzielisz się z nami swoim zawodowym doświadczeniem? Miło by było, jakbyś to napisała.

Szwa34 Nowy wpis
Kandydat
@Stefan

Jestem po szkole krawieckiej i ponad 10 lat pracowałam na maszynie - mam 6 letnią przerwę, ale chcę wrócić do zawodu i robię rozeznanie

KNAUSGARD

Dzień dobry,dlaczego na Państwa profilu nie ma żadnych opinii o Waszej firmie - ani złych,ani dobrych?Opłacacie Państwo miesięczny abonament portalowi go work,żeby móc zarządzać treścią i mieć na nią bezpośredni wpływ? Jakie są możliwości zatrudnienia,jak wygląda organizacja pracy,jakie trzeba mieć kwalifikacje,żeby móc u Was pracować?Internauci proszą Lennylamb o informacje,za które z góry dziękują.

Twoja wiedza i doświadczenie w firmie Lennylamb S.C. Katarzyna Sikorska Joanna Bogdan może pomóc wielu osób szukającym tam pracy. Zachęcamy do komentowania na forum.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Lennylamb S.C. Katarzyna Sikorska Joanna Bogdan - Piotrków trybunalski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.