Opinie o P.H.U. Rotex Tomasz Zienkiewicz w Zduńska wola

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie P.H.U. Rotex Tomasz Zienkiewicz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.H.U. Rotex Tomasz Zienkiewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. Rotex Tomasz Zienkiewicz w Zduńska wola

Klient Nowy wpis

Współczuje wszystkim którzy w jakikolwiek sposób związali się z panem właścicielem i samą firmą !!!!!!!

Karol Nowy wpis

Jak pracuje się aktualnie w firmie P.H.U. Rotex, jeżeli weźmiemy pod uwagę tylko warunki płacowe oraz umowę, którą pracodawca ten oferuje? Wysokość wynagrodzenia za pracę w danym miejscu to bardzo ważny czynnik wpływający na ewentualne zadowolenie. Sam osobiście zawsze weryfikuję dokładnie wysokość płac stąd też moje pytanie w tym wątku. Pomoże ktoś?

Mortal kobat Nowy wpis
@Karol

Omijać z daleka!!!!!

Karol Nowy wpis
@Mortal kobat

Co takiego cię tam spotkało że tak stanowczo odradzasz? Czytałem wpisy o złym zarządzaniu i niezbyt dobrych relacjach z szefem. Tobie też to przeszkadzało czy chodziło o coś innego?

Cb

A jaki jest system pracy w tej firmie?

WTF

Pewnie to, że nie pracuję tam żadna Ola????

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie P.H.U. Rotex Tomasz Zienkiewicz? Czy kandydat na stanowisko krawcowa/szwaczka powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Ola

@Morion a czemu tak piszesz? Co ci nie pasuje właściwie? Dla mnie jest okej.

Morion

Nie polecam pracy w tej firmie.

Dorian

Ja też muszę się jeszcze zastanowić przed zatrudnieniem.

Bartosz

Niezbyt pozytywne są te opinie. Interesowała mnie praca ale chyba trzeba się zastanowić.

Pozdrawiam

Nigdy więcej współpracy z tym człowiekiem, mam nadzieję że już go nigdy nie spotkam, tam się odbywają niezłe jaja. Firma jest tragicznie zarządzana, ludzie są na siebie napuszczani przez właściciela, traktuje ich jak swoich niewolników. Polecam wszystkim trzymać się z dala od tego gościa.

eddie

Ukazało się kolejne ogłoszenie pracy do tej firmy, zaczyna się kolejna rekrutacja w firmie na następne 2 miesiące pracy,niech was nie zwiedzie premia i warunki płacowe-szczerze ostrzegam - coś o tym wiem.

były
@eddie

Zgadzam się w 100 % z ostatnim wpisem.Potencjalnie Zainteresowani Lepiej się wstrzymajcie i poszukajcie sobie czegoś innego bo tutaj nie zarobicie i długo nie popracujecie max.3 m-ce z ciągłymi pretensjami właściciela.

DD
@były

A w Rotexie u Zienkiewicza kolejna rekrutacja na PH zwanym Menadżerem Regionu tym razem przez urząd pracy czyli nic się nie zmieniło,dalej wykorzystuje pracowników za najniższą średnią krajową ,a po 2 m-cach próbuje przyjąc następnych naiwniaków.M A S A K R A!!!

Widzę,że w dalszym ciągu w firmie następuje olbrzymia rotacja pracowników i szefo nie zmienił podejścia.To ilu PH jeszcze zostało?

franek

Jedna wielka chała. Nie dajcie się uwieść na słodkie słowa, bo potem i tak wszystko zmienia się o 180 stopni. NIE POLECAM

Chcę przestrzec wszystkich zainteresowanych pracą w tej firmie-dajcie sobie spokój !!! W firmie Rotex jak sama nazwa firmy wskazuje jest tak duża rotacja pracowników, że szkoda czasu no chyba,że jesteś np.szwagrem lub bardzo dobrym znajomym właściciela firmy to wtedy możliwe ,że utrzymacie się nieco dłużej.....

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. Rotex Tomasz Zienkiewicz - Zduńska wola

P.H.U. Rotex Tomasz Zienkiewicz