Rotex Przedsiębiorstwo Handlowe Tomasz Zienkiewicz

Zduńska wola

Opinie o Rotex Przedsiębiorstwo Handlowe Tomasz Zienkiewicz

eddie

Ukazało się kolejne ogłoszenie pracy do tej firmy, zaczyna się kolejna rekrutacja w firmie na następne 2 miesiące pracy,niech was nie zwiedzie premia i warunki płacowe-szczerze ostrzegam - coś o tym wiem.

były
@eddie 16.09.2013 10:36

Zgadzam się w 100 % z ostatnim wpisem.Potencjalnie Zainteresowani Lepiej się wstrzymajcie i poszukajcie sobie czegoś innego bo tutaj nie zarobicie i długo nie popracujecie max.3 m-ce z ciągłymi pretensjami właściciela.

DD
@były 23.04.2014 08:42

A w Rotexie u Zienkiewicza kolejna rekrutacja na PH zwanym Menadżerem Regionu tym razem przez urząd pracy czyli nic się nie zmieniło,dalej wykorzystuje pracowników za najniższą średnią krajową ,a po 2 m-cach próbuje przyjąc następnych naiwniaków.M A S A K R A!!!

ja

Widzę,że w dalszym ciągu w firmie następuje olbrzymia rotacja pracowników i szefo nie zmienił podejścia.To ilu PH jeszcze zostało?

franek

Jedna wielka chała. Nie dajcie się uwieść na słodkie słowa, bo potem i tak wszystko zmienia się o 180 stopni. NIE POLECAM

Chcę przestrzec wszystkich zainteresowanych pracą w tej firmie-dajcie sobie spokój !!! W firmie Rotex jak sama nazwa firmy wskazuje jest tak duża rotacja pracowników, że szkoda czasu no chyba,że jesteś np.szwagrem lub bardzo dobrym znajomym właściciela firmy to wtedy możliwe ,że utrzymacie się nieco dłużej.....

Zostaw opinię o Rotex Przedsiębiorstwo Handlowe Tomasz Zienkiewicz - Zduńska wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rotex Przedsiębiorstwo Handlowe Tomasz Zienkiewicz