Kegar Sp. z o.o.

Kępice

Opinie o Kegar Sp. z o.o.

paszer

Dokladnie :)

dobry chlop

Niech zgadne to Mariusz G brygadzista

paszer

Xasic pewnie jest nierobem z pomostu pracuje na3 zmiany a na nockach spi nieraz jak przyszedlem na4 do roboty to nastalem ich spiacych w sszatni

W Kegar jest naprawde zle ludzi maja za niewolnikow zero podwyzek praca od poniedzialku do niedzieli a jezeli prracownik nie przyjdzie w sobote jest straszony zwolnieniem jest stosowany mobing w 100% szkoda mi tych ludzi z dzialu mokrego oni to maja przechlapane pozdrawiam ludzi z garbunku

xasic

nie mogę narzekać jest ok :)

Zostaw opinię o Kegar Sp. z o.o. - Kępice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kegar Sp. z o.o.