Opinie o Marex 2 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Pralnia Chemiczna Marek Geyer w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Marex 2 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Pralnia Chemiczna Marek Geyer. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marex 2 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Pralnia Chemiczna Marek Geyer o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marex 2 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Pralnia Chemiczna Marek Geyer w Kraków

Dawid Nowy wpis

Macie wysokie stawki? Ile dostajecie miesięcznie tak mniej więcej?

Emilia Nowy wpis

@anonymous, dziękuję za odpowiedź, czy zechcesz jeszcze coś więcej napisać na temat pracy w firmie? Czy istnieje jakiś system premiowy? Czy zatrudniane są także osoby z niepełnosprawnością? Czy przy zaangażowaniu można liczyć na awans?

nick Nowy wpis
@Emilia

wątek nie jest zbyt aktywny, ponieważ pralnia od 01.01.2018 jest już zupełnie innym miejscem pracy i nie należy do firmy Marex 2. Marex 2 nie posiada już żadnej pralni na terenie kraju ani poza nim.

Emilia

@milena, wspomniałaś, że w firmie pracuje wiele osób, które jeszcze się uczą, czy zatem istnieje opcja dopasowania grafiku do dostępności? Czy osoby na początku kariery zawodowej przechodzą przeszkolenie, by wdrożyć się w obowiązki? Można otrzymać premię za zaangażowanie? Liczę, że udzielisz mi odpowiedzi, ponieważ ostatnio wątek nie jest zbyt aktywny.

anonymous Nowy wpis
@Emilia

jesli chodzi o dostosowanie grafiku jak najbardziej.czy jest szkolenie do tej pracy jak najbardziej

xyz

Patrząc na poniższe komentarze aż się uśmiech na twarzy pojawia, w życiu nie czytałam takich bredni .. ''odkurzacz za krótko chodzi ", ''wzywa pracownice i krzyczy na nie''? Osobie, która to komentuję najpierw radzę sięgnąć do słownika ortograficznego, nauczyć się co to jest ZAKŁAD PRACY oraz zrozumieć i zapoznać się z definicją słowa "mobbing". Jeśli ktoś się gdzieś zatrudnia to zobowiązuje go to do przestrzegania zasad, jakie tam panują, między innymi do korzystania z odkurzacza, który służy do czyszczenia urządzenia; nikt nie stoi ze stoperem i nie mierzy czasu, chodzi tylko o to, żeby było to zrobione umiejętnie i starannie. Norma, istnieje to po to, żeby asortyment mógł gotowy każdego dnia dotrzeć do klienta, a zrobienia jej nie stanowi problemu, chyba, że ktoś zwyczajnie nie przykłada się do pracy. Jeśli chodzi o "luźną atmosferę" to zależy, co przez to rozumiemy, jeżeli mowa tu o dobry kontaktach między pracownikami i kierownictwem i doskonałej współpracy to tak, z tym mogę się zgodzić. Ludzie, którzy tam pracują są wspaniali i bezkonfliktowi, Pani Kierownik jest kobietą otwartą na wszelkie propozycję, z każdą sprawą można się do niej zwrócić. Owszem, ma swoje zasady ale od tego tam jest, żeby czuwać nad wszystkim. Nigdzie nie spotkałam się, z tym żeby Kierownik jakiegoś zakładu tak pomagał swoim pracownikom jak ona. Wszystkie Panie, świetnie dogadują się ze wszystkimi, zarówno ze starszymi jak i z młodymi pracownikami. Widać, że pozostałe komentarze pisała jedna osoba, osoba sfrustrowana i nie mająca pojęcia o realiach panujących w firmie. Widocznie był to jeden z "jednodniowych" pracowników, którzy myślą, że pieniądze można dostawać za stanie i którym nie można niczego powiedzieć bo każdą radę czy instrukcję traktują jak atak czy złośliwą uwagę.

milena
@xyz

czy ta pani kierownik taka wspaniala to mozna sie pomylic pozory myla norma jest zbyt duża powinna być o wiele mniejsza a ludzi cieżko ocenić bo stałych mało wiekszość studentów jest

Firma Marex 2 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Pralnia Chemiczna Marek Geyer poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
b

Ja osobiście pierwszego dnia już od pracownika na zmianie usłyszałam tekst taki,,nikt tu niechce długo pracować wszyscy ztąd szybko uciekają i ty pewnie też odejdziesz szybko,, praca jest specyficzna i bez tajemnic jak komuś coś sie na maglu powiedziało to każdy o tym już wiedział,nawet spotkałam się z sytuacją taką że ktoś naskarżył do kierowniczki,to i tak bardzo szybko każdy wiedział o tym że coś konkretnego się stało .eh te kg ... , chodz ludzie mówili na początku nie zrobisz dużo po mcu czy dwóch to trzeba czasu ,czy składasz czy podajesz.tekst musiał być,,co się stało że tak mało ,, lepiej przemilczeć ten tekt , pozatym czemu te opinie trzeba szukać na Wrocław jak kom są z Krakowa

fat

Prze fantastyczna mila brygadzistka. Agniesia :-)bedzie zal jak odejdzie. ;).moze to kiedys przeczyta .reszty lepiej nie pisac niech kazdy przyjdzie i oceni sam na wlasnej skorze

tratatata
@fat

Po czym wnosisz że Agniesia odchodzi ?

aa
@fat

Ktos mi powiedział :-)

r
@aa

W sumie sie nie dziwie ,ale szkoda

nowa

Fakt jest faktem jest to firma z normami .stawka jak wszedzie 13 zl brutto .zlecenie .faktycznie brygadzistki spoko .i faktycznie brygadzistka agnieszka fantastyczna. Tak luznej atmosfery jaka tam panuje nie widzialam Na tej ul piastowskiej47 .chodz cieszko nadazyc za kierowniczka kulture ma i nie ukrywam pozory myla jaka na pierwszy zut oka widac fajna kobieta To wtchodzi jaka jest .a szef to przynajmniej by zagadal z pracownikiem a nie podejscie. Daje im zatrudnienie nie musze z nimi gasac .nie chce opini szkoda bo moze by sie dowiedzial jaka przyczyna odejsc .i umialby zatrzymac ludzi ktorzy by sie trzymali dluzej tej firmy

yy
@nowa

To tez na tej ul piastowskiej 47 w krk zapomnialem dodac

obiektywna

Pralnia wodna.krakow ul piastowska 47 Nie polecam tej firmy. .bardzo ale to bardzo niemila kierowniczka traktuje pracownikow jak ludzi nic nie warte.przemile i fantastyczne brygadzistki. Szczegolnie p agnieszka .szkoda ze tak obrywa jej sie za ludzi .ludzie sie xiagle zmieniaja jest przemial ich a to dzieki temu ze.kierowniczka kaze. Robic jakies normy nierealne 250 kg czepia sie o wszystko nawet o to ze odkurzacz.krotko chodzi. Chodzi z kalkulatorem Kaze malo poscieli odrzucac beudnych a pozniej sie czepia slyszalam ze wzywa te stare pracownice do gabinetu i krzyczy na nie. Szef nic nie robi sobie ztego ze kierowniczka robi mobbing i czemu ludzie uciekaja. Przez nia

Zostaw merytoryczną opinię o Marex 2 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Pralnia Chemiczna Marek Geyer - Kraków

Marex 2 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Pralnia Chemiczna Marek Geyer

Marex 2 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Pralnia Chemiczna Marek Geyer