Jest Firma Handlowa Jerzy Jastrzębski

Zabrze

Opinie o Jest Firma Handlowa Jerzy Jastrzębski

Gowork

Stanowczo odradzam! Lipa jakich mało.. Praca idiotyczna ....warunki spania wręcz uwłaczające ludzkiej godności .... Stracony czAs ...Żenujące!

qwerty

Jeździsz po Polsce gruchotem (iveco daily)z zainstalowaną na pace pseudo maszyną do "dezynfekcji wózków sklepowych", bądź jeszcze większym gruchotem (ford transit) ciągnąc za sobą przyczepę wielkości transita (cały zestaw ok. 10-11m) i odwiedzasz tym oto nowoczesnym sprzętem markety typu dino i biedronka,(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Jest Firma Handlowa Jerzy Jastrzębski - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jest Firma Handlowa Jerzy Jastrzębski